Skocz do zawartości

Tutaj witamy się, przedstawiamy po raz pierwszy...


Klub Audi PL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Jeszcze nie jestem właścicielem żadnego Audi, ale przyglądam się zakupowi elektrycznego Audi Q8 Sport back i w związku z tym próbuję znaleźć instrukcję obsługi w języku polskim. Mam ją w języku angielskim, ale wolałbym również w języku polskim. Pozdrawiam Andrzej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na imię Leszek. Bardzo serdecznie witam wszystkich forumowiczów. Od niedawna jestem posiadaczem audi Q5 i dopiero się go "uczę", dlatego mam nadzieję, że w tym miejscu zdobędę wiele cennych informacji i porad. Pozdrawiam Wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.04.2009 o 10:17, Klub Audi PL napisał(a):


Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości forum Klub Audi PL...

Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi!

 

 

W dniu 9.04.2009 o 10:17, Klub Audi PL napisał(a):


Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości forum Klub Audi PL...

Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi!

 

dzień dobry jestem użytkownikiem Audi A3; super autko; obecnie kupujemy Audi a4 b6...i potrzebujemy instrukcję w języku polskim...Audi to moje najlepsze do obecnej chwili auto....ale marzy mi się Audi TT

POZDRAWIAM WSZYSTKICH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie, jestem nowym użytkownikiem pojazdu Audi. Dotychczas użytkowałem samochody dalekowschodnie - mam nadzieję, że za pośrednictwem Szanownego Grona, sporo się dowiem, nauczę a także znajdę odpowiedzi na moje ewentualne pytania, rozterki (które jednak mam) związane ze zmianą tak dla mnie istotną.

Jeszcze raz Witam Wszystkich i pozdrawiam. 

Ps. Audi A3 Sportback Advanced 40 TFSI quattro S tronic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Od lat jeżdżę Audi A4, aktualnie starym 2005 B7 1.9 TDI Sedan S-line 116 @ 140 KM. Przymierzam się do zmiany na B9 w tym roku i z chęcią skorzystam z wiedzy użytkowników tego forum.

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie