Opublikowano 17 Stycznia 201115 l comment_2988 Cześć wszystkim. Nazywam się Robert. Moje autko to Audi A4 B6 1.9TDI Zgłoś
Opublikowano 17 Stycznia 201115 l comment_2989 Cześć wszystkim. Nazywam się Łukasz. Moje autko to Audi A4 B6 1.9TDI Zgłoś
Opublikowano 17 Stycznia 201115 l comment_2990 poszukuje instrukcji obsługi do Audi A4 B6 1.9TDI Zgłoś
Opublikowano 17 Stycznia 201115 l comment_2991 Witam serdecznie. Jeżdzę audi od zawsze. Obecnie, od 6 lat Audi A4 B6, 2003, 2.0 benzyna ALT, multitronik, limuzyna. Jak dotychczas bez zastrzeżeń.Pozdro. mikar Zgłoś
Opublikowano 17 Stycznia 201115 l comment_2994 Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości Forum AudiTIMES.PL... Zgłoś
Opublikowano 17 Stycznia 201115 l comment_2995 Witam mam na imię Beata jeżdzę audi a4 2003 1.9 tdi Zgłoś
Opublikowano 17 Stycznia 201115 l comment_2996 Witam Wszystkich miłośników AUDI !!! Paweł,jeżdżę audi A4 B6 motor2.0 benzyna 150KM 2004 rok Zgłoś
Opublikowano 17 Stycznia 201115 l comment_2998 Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości Forum AudiTIMES.PL...Cześć!Jestem Radek i właśnie kupiłem wymarzone autko-A4 B6 2.0 benzyna,2001 rok Zgłoś
Opublikowano 18 Stycznia 201115 l comment_3002 Cześć jestem Sławek. Pozdrawiam wszystkich Audimaniaków . Zgłoś
Opublikowano 18 Stycznia 201115 l comment_3003 Cześć Wszystkim! Z tej strony użytkownik jeszcze Omegi B, a wkrótce miejmy nadzieję V8. Zgłoś
Opublikowano 18 Stycznia 201115 l comment_3004 Witam!Niedawno zostalem wlascicielem pieknego Audi A6 Avant '07 2.0TDI.Mam na imie Grzegorz i jestem z Bydgoszczy.Pozdrawim wszystkich na forum. Zgłoś
Opublikowano 18 Stycznia 201115 l comment_3011 Witam, mam na imie Kamil, jezdze Audi a4 b6 3.0 v6 , jestem z Tarnowa poki co jestem zadowolony z auta, choc moglo by sie mniej psuc:) przegladam posty w celu namierzenia instrukcji obslugi pozdrawiam, mam serwis samochodowy, jakbyscie mieli jakies pytania na temat tego autka , to smialo pomoge:) Edytowane 18 Stycznia 201115 l przez tokarzm Zgłoś
Opublikowano 18 Stycznia 201115 l comment_3013 HiCzy moge w koncu pobrac instrukcje do mojego A4?dzieki Edytowane 18 Stycznia 201115 l przez sharg Zgłoś
Opublikowano 18 Stycznia 201115 l comment_3014 Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości Forum AudiTIMES.PL... Zgłoś
Opublikowano 18 Stycznia 201115 l comment_3015 Witam nazywam się Robertod roku jezdze audi A4B5 Avant w dieselku 1.9 tdi, 110 KM, wczemam nadzieje ze forum sie rozkreci i bedzie nas tutaj coraz wiecej zwłaszcza mechaników z doświadczeniem którzy sprzedadzą wiele tajników z szerokiej wiedzy o marce AUDI Zgłoś
Opublikowano 18 Stycznia 201115 l comment_3017 Cześć jestem Artur, mieszkam w Radomiu. Pozdrowionka dla wszystkich forumowiczów Zgłoś
Opublikowano 18 Stycznia 201115 l comment_3018 Witam.Jestem preluda4 i mam zamiar zakupić a4b6 2.5 tdi,chciał bym się o nim coś dowiedziec.I pozdrawiam wszystkich audimaniaków. Zgłoś
Opublikowano 18 Stycznia 201115 l comment_3027 Witam wszystkich jeżdżących samochodami z czterema pierścieniami w logo. Zgłoś
Opublikowano 19 Stycznia 201115 l comment_3030 Cześć,mam na imię Szymon i od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem Audi A3 8P.Trafiłem na to forum poszukując polskiej instrukcji obsługi. Wierzę, że ją tu znajdę. Trafione forum, mam nadzieję, że z czasem będzie Nas tu coraz więcej i będzie można znaleźć tutaj dużo ważnych informacji i ciekawostek.Pozdrawiam. Edytowane 22 Stycznia 201115 l przez Sagit Zgłoś
Opublikowano 19 Stycznia 201115 l comment_3031 witam:) AUDI b4 1,9TDI AUDI B5 1,9TDIPOZDRAWIAM:) Zgłoś
Opublikowano 19 Stycznia 201115 l comment_3033 Witam. Moje imię to Zdzisław, jeżdzę Audi 8o i Alfa Romeo 156. Pozdrawiam WSZYSTKICH... Zgłoś
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.