Skocz do zawartości

Tutaj witamy się, przedstawiamy po raz pierwszy...


Klub Audi PL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich jestem gość co nie zna się na niczym od niedawna jestem ponownie właścicielem AUDI. Jest to AUDI A4 B7 Avant 2.0 DIESEL jestem z LUBUSKIEGO i dzięki wam chciał bym dowiedzieć się co nieco o moim aucie dlatego tu się znalazłem POZDRAWIAM WSZYSTKICH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nazywam się Rafał. Jestem posiadaczem babci Audi A6 C5 a ponieważ jak z każdym innym samochodem bywają problemy, postanowiłem zarejestrować się na tym Forum z myślą o sobie i innych użytkownikach, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości Forum AudiTIMES.PL...

Witam

Mam 55lat ,jestem od 5 dni właścicielem A4 B7 ,2.0 l ,140km,interesuje mnie wszystko dotyczące tego modele.Pozdrawiam wszystkich użytkowników SUGERATOR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich !!!

Dziś szczęsliwie nabyłam audi a6 z grudnia 2006, modelowo rocznik 2007 (podobno) z silnikiem 2.0, Moze ktoś podpowiedzieć co mogę sięspodziewaćpo tym silniku, jaką ma awaryjność itp. ??

Czy wie ktoś gdzie mogę znalesć instrukcję obsługi po polsku oraz instrukcję do MMI ??

Pozdrawiam wszystkich użytkowników portalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich posiadaczy Audi :) Jestem posiadaczem Audi A3 2004 rok 1,9 TDI 105km i mam nadzieje ze będę mógł skorzystać z wielu porad starszych użytkowników tej wspaniałej marki . Pozdrawiam:))) Wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem Przemek i myślę, że współpraca z innymi użytkownikami tego forum zaowocuje zdobyciem doświadczenia na temat Audi.

Posiadam Audi A4 B5.

Pozdrawiam.

Edytowane przez juventusprzemek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Nazywam się Leszek

Miałem Audi A4 b4 z której byłem bardzo zadowolony i dalej kontynuuje piękną przygodę z tą marką

Niedawno kupiłem A4 b7 2,0 TDI

Mam nadzieje że forum pomoże mi we wszelkich problemach z którymi nie będę mógł sobie poradzić, chociaż z poprzedniego pojazdu wiem ze za dużo ich nie było :)

Pozdrawiam wszystkich posiadaczy Audi ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości Forum AudiTIMES.PL...

Cześć dla fanów audi jestem z malborka mam na imie robert :siema::horseride:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie