Opublikowano 25 Marca 201115 l comment_4383 Witam wszystkich. wczoraj kupiłem AUDI A4 z 2007r.mam nadzieję że będę bardzo z niego zadowolony.pozdawiam adam Zgłoś
Opublikowano 26 Marca 201115 l comment_4389 WitamPozdrawiam wszystkich użytkowników i zyczę zdrowia.Mundial1961 Zgłoś
Opublikowano 26 Marca 201115 l comment_4390 Witam mam na imie Michak . jestem szczesliwym posiadaczem A4 b7 jestem ze slaska. pozdrawiam Zgłoś
Opublikowano 26 Marca 201115 l comment_4391 Witam wszystkich od niedawna jezdze audi a6 c5 z 1998 r. pozdrawiam ! Zgłoś
Opublikowano 26 Marca 201115 l comment_4393 Cześć, nazywam się Asiajeżdzę audi a4 avant i nie wyobrażam sobie jak bym mogła jeździć innym autem Zgłoś
Opublikowano 26 Marca 201115 l comment_4394 wita wszystkich Aniajeżdżę audi a4. trochę wysłużony, ale i tak świetnie się go prowadzi Zgłoś
Opublikowano 26 Marca 201115 l comment_4395 Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości Forum AudiTIMES.PL... Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi!Hej, Witam Pięknie. Mam na imię Kristo. Jeżdżę Audi A4 AVANT Zgłoś
Opublikowano 27 Marca 201115 l comment_4396 Witam. Jestem Sebastian. I jeżdżę Audi A4 1.8 z 1995. Zgłoś
Opublikowano 27 Marca 201115 l comment_4397 Witam mam na imię Krzysiek Jestem posiadaczem audi a6 1998r silnik 1.8 Zgłoś
Opublikowano 27 Marca 201115 l comment_4398 witam wszystkich nazywam sie darek mam audi a4 b7 avant 2005 pozdrawiam wszystkich posiadaczy pięknej marki jaką jest audi Zgłoś
Opublikowano 27 Marca 201115 l comment_4400 Witam,Jestem Rafał, posiadam Audi A3 rocznik 2003 1.9 TDIPozdrawiam Zgłoś
Opublikowano 27 Marca 201115 l comment_4401 WitamJestem Przemo i jeżdżę od niedawna audi a4 b7 avant 2006 z automatyczną skrzynią i (niestety) kierownicą po prawej stronie Pozdrawiam Zgłoś
Opublikowano 27 Marca 201115 l comment_4403 Witam nazywam się Łukasz, jestem posiadaczem a4 1.9 tdi z 2003r. Mam nadzieję że poprzez te forum dowiem się więcej o tych modelach. Pozdrawiam Zgłoś
Opublikowano 27 Marca 201115 l comment_4405 Cześć, mam na imie Jarek.Jeżdzę Volvo V40 i Mercedesem A-klasą.Zastanawiam się nad kupnem Audi A4. Zgłoś
Opublikowano 28 Marca 201115 l comment_4407 Witam wszystkich! Mam na imię Michał - mam nadzieję jeszcze w tym tygodniu zostać właścicielem Audi A4 AVANT (131KM)z 2004r. Zgłoś
Opublikowano 28 Marca 201115 l comment_4408 witam wszystkich forumowiczów nazywam się leszek i stałem się posiadaczem a4 b7 avant mam nadzieję iż będę z niego zadowolony Zgłoś
Opublikowano 28 Marca 201115 l comment_4409 Witam wszystkich, jestem Maciek. poruszam się dość wysłuzonym autkiem ale w najblizszym czasie mam apety na więcejpozdrawiam wszystkich Zgłoś
Opublikowano 28 Marca 201115 l comment_4412 witamobecnie nie posiadam (jeszcze) żadnego audi, ale jeżdzę też czymś z grupy VAG a mianowicie GOLF II 2,0 Zgłoś
Opublikowano 28 Marca 201115 l comment_4414 Witam wszystkich forumowiczów. Od niedawna jestem posiadaczem Audi A4. Mój model to B7 2.0 TFSI qattro wersja S-line. Mieszkam w Białymstoku. Zgłoś
Opublikowano 28 Marca 201115 l comment_4416 Witam wszystkich forumowiczów. Od niedawna jestem posiadaczem Audi A4. Mój model to B6 1.9 TDi Zgłoś
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.