Skocz do zawartości

Tutaj witamy się, przedstawiamy po raz pierwszy...


Klub Audi PL

Rekomendowane odpowiedzi

 

logosmall.png

beaudifulcars.png

Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości Forum AudiTIMES.PL...

Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi!

 

cześć jestem Tomek mam audi A4 b7 2.0TDI i mam z nim nieco problemósw.

Myślę że znajdę tu kilka odpowiedzi na moje pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów . Mam na imię Maciek mieszkam w Łodzi, od niedługiego czasu jestem posiadaczem Audi A4 B7 z 2007 roku. Wiedzy nigdy zbyt wiele ,stąd pojawiłem się tutaj . Mam nadzieję że nasza współpraca będzie owocna i z pożytkiem dla wszystkich.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć jestem Michał,

od kilku dni stałem się szczęśliwym posiadaczem Audi A6 (C5) Avant z silnikiem 1.9TDI (AWX). 

Poruszam się głównie po drogach Opolszczyzny. Student informatyki (ostatni rok), głównie zajmuję się grafiką.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

logosmall.png

beaudifulcars.png

Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości Forum AudiTIMES.PL...

Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi!

 

Witam, mam na imię Grzegorz, od tygodnia jestem posiadaczem Audi a4 b8 s line rok 2008 i to już trzecia moja audica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich użytkowników audi

mam na imię tomasz jestem z okolic częstochowy miejscowość panki i stałem się od paru dni właścicielem audi a4 b7 tdi quatro z 2007 r i bardzo cieszę się że mogę być wśród posiadaczy audi

mam nadzieję że będziemy sie trzymać razem i będzie nas coraz więcej audi to marka która nas zadowala i cieszy pozdrawiam

tomalla11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wam!

 

Posiadam Audi TT 225Q, interesuje mnie wszystko co z audi, modyfikacje, możliwości rozwoju aut, quattro (fajny event ostatnio był home of quattro czy TT roadshow). Pozdrowienia z W-wy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Nazywam sie Dominik. Niedawno stalem sie posiadaczem Audi a4 b6 2.0 ALT, mam nadzieje ze dowiem sie z forum sporo na temat tego autka, oraz w miare możliwosci sam bede służyl pomoca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie