Skocz do zawartości

Tutaj witamy się, przedstawiamy po raz pierwszy...


Klub Audi PL

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko :) Jestem Andrzej :) Audicami jeżdżę od małego ale swoje prywatne audi mam od ponad tygodnia :) jest to a4b5 1995 1.8 Mam z nim kilka problemów i liczę na waszą pomoc :)

Pozdrawiam guys!  :D

Edytowane przez mc.anzelm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich 
Mam na Imię Maricin
Od niedawna  jestem posiadaczem Audi
Właściwie od 3 miesięcy. Licze na wiele bardzo pomocnych porad , również i ja postaram się jakies grosze wiedzy od siebie dorzucić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam na imię Monika,

Jeżdzę od ponad roku Audi A4, B7 2005 rok - dieselek.

Samochód jest w oryginalnym S-line, czarna perełka:)

Uwielbiam mój samochodzik i może nie typowo jak na kobietę ale lubię czytać sporo na ten temat:)

Pozdrawiam wszystkim wielbicieli tej marki:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Witam się z wszystkimi użytkownikami tego forum. Jestem nowym użytkownikiem a to za sprawą zakupu przed czterema dniami nowszego Audi niż miałem do tej pory. Po wersji audi 80 b3, potem b4 przyszła kolej na audi A4 B6 z 2002 roku. W związku z tym jak każdy jestem ciekawy wszystkiego co się z tym autem wiąże. Moje audi ma silnik diesla 1.9l 130KM w nadwoziu avant. Nie mam żadnych problemów. Przyjechałem na kołach z Niemiec i zrobiłem 1600 km. W tej chwili zamuje mi czas zarejestrowanie i opłacenie samochodu a to trochę trwa. Poza tym muszę zamienić swoje stare felgi 15" stalowe z 4 otworami na 15" z 5 otworami na śruby by móc założyć koła zimowe. Teraz mam alumy 17" z letnimi oponami jeszcze w bardzo dobrym stanie. W przyszłości mam zamiar zamienić je na standartowe 15" aluminiowe. Tak jak piszę jest to moje trzecie audi i na razie jestem zawsze zadowolony z każdego z tych samochodów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

logosmall.png

beaudifulcars.png

Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości Forum AudiTIMES.PL...

Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi!

 

Witam wszystkich

Posiadam od niedawna Audi A3 130 KM

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

logosmall.png

beaudifulcars.png

Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości Forum AudiTIMES.PL...

Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi!

 

Cześć :) jestem Magda, od dziś szczęśliwa właścicielka Audi A3 Sportback z 2010 roku - 1,6 diesel. jako ze autko sprowadzane, potrzebuje instrukcji po polsku - i chyba właśnie na tym forum jest dostępna:D Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie