Skocz do zawartości

Tutaj witamy się, przedstawiamy po raz pierwszy...


Klub Audi PL

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 9.04.2009 o 10:17, Klub Audi PL napisał:


Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości forum Klub Audi PL...

Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi!

Witam. 

Miło mi dołączyć do zacnego grona amatorów audiczek. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

Jestem Krzysztof. Mieszkam w Rzeszowie.  Od paru miesięcy jeżdżę audi a4 b6 Avant 1.8 T AVJ.  Wcześniej parę lat jeździłem, audi 80 b4 1.6 E Avant. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów. Jeśli będę mógł coś pomóc to z chęcią pomogę. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Jestem Maciek i obecnie jestem użytkownikiem Audi Q7 z 2011 roku.

Cieszę się że mogę stać się członkiem wielkiej rodziny osób jadących przez życie samochodem z czterema pierścieniami :)

Liczę na pomoc Was wszystkich i również oddaje się do Waszej dyspozycji. 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam jestem świeżym nabywca audi a4 b6 myślę że tutaj dużo się dowiem o swoim S-Line . I muszę troszkę popracować nad nim małe usterki szyba z tyłu nie działa chyba linka .do wymiany lampa 3 stop. I czujniki chciałem zamontowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Jestem tutaj nowym użytkowniekiem. Mam na imię Sebastian,zarejestrowałem się tutaj ponieważ byłem posiadaczem B7 z 2007  o pojemnosci 2.0 tdi o mocy 140 koni a teraz mam A4 model B8 z silnikiem 2.0 tdi o mocy 190km. Mam małe doświadzcenie jeżeli chodzi o A4 i mam nadzieje że dowiem się więcej :D pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, za tydzień będę już szczęśliwą (mam nadzieję) posiadaczką Audi A6 C7 rocznik 2012. To pierwsze audi w rodzinie liczę więc na pomoc i wiedzę użytkowników forum. Pozdrawiam wszystkich serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!!!

Dwa dni temu w garaż rodzinny wjechało pierwsze Audi. Bez szału, A4 B6 Avant 1.8T automat.

Rodzinnie od małolata wychowany na VW, trochę się tego przewinęło w rodzinnym garażu. Ciągle swoje pierwsze kupione auto stoi, choć czeka na remont...VW Gofl mk1 Cabrio '82 na żółtych. Już tylko na remont czeka.

Ale teraz wjechało Audi .

Także witam się tutaj i pozdrawiam, i chętnie wszystkie info wyciągne by zadbać o nowego członka rodziny.

PozdraVWiam.

IMG_20210923_190606.jpg

Edytowane przez oTson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie