Skocz do zawartości

Tutaj witamy się, przedstawiamy po raz pierwszy...


Klub Audi PL

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Nazywam się Michał, jestem z okolic Warszawy.

Nie posiadam jeszcze samochodu, jednak przymierzam się do zakupu Audi A4/A6 w najbliższym czasie. 
Znalazłem to forum i chcę aby służyło mi za inspirację oraz pomoc w doborze odpowiedniego modelu dla mnie od ludzi którzy siedzą w tym od lat.

 

Pozdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nabyłem Audi A3 8v 1.8 tfsi 2016 z usa prze liftem z rozbitym przodem przedni pas i tu mam problem z doborem części dlatego zwracam się do grona by pomogli poskładać w całość A mianowicie czy z s3 będą pasować chłodnice bo na zdjęciach wyglądają identycznie

A3 (https://allegro.pl/oferta/komplet-chlodnic-audi-a3-8v-1-8tfsi-2013-11357172687)

A3 S3 (https://allegro.pl/oferta/komplet-chlodnic-audi-a3-s3-8v-2012-1-8-2-0-tfsi-9371741919)

czy ma znaczenie że to wersja usa ,czy wzmocnienie pasa jest takie same jak przed liftem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .jestem nowy . . Mam już 3 audi ale po jednym został mi most i chciałem go sprzedać ale nie mam pojęcia za ile go wystawić . . Było to audi 80 B3 quattro 1988  rok . Dzięki za odpowiedzi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.04.2009 o 10:17, Klub Audi PL napisał:


Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości forum Klub Audi PL...

Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi!

 

Witam wszystkich serdecznie. Mam na imię Michał. Jestem posiadaczem Audi Q5 2.0 z 2016 roku. Zamieszkuję rejony Leszna Wlkp. Mam nadzieję na owocną współpracę. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim, stałem się posiadaczem Audi Q3 (jeszcze nie wiem czy szczęśliwym :P), więc pewnie będę miał dużo pytań odnośnie samochodu. Pierwszy raz będę jeździł tą marką i mam nadzieję, że to będzie przyjemna jazda na długi czas. Pozdrawiam, Mateusz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka 

Audi A6 C6 Avant 2.0 TFSI Automat S-line

Testuję od 3 tygodni. Auto w dobrym stanie, duży przebieg prawie 300 tys. km.

Spalanie miasto korki: 10,5 l, miasto normalnie i światła: 9,2-9,6, trasa żwawo z głową: 8,0 i mniej.

Pozdro

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, 

Na imię mam Jerzy, za miesiąc lub szybciej stanę się posiadaczem 5-letniego Audi Q5 2,0l TFSI z USA

Wiem, że czeka mnie "trochę" pracy by przygotować to autko do europejskich przepisów, stąd mój powrót na forum.

Miałem kiedyś Audi A6 z 2006.

Pozdrawiam

Jerzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

Mam na imię Michał. 

Od dłuższego czasu jeździłem tylko fordami. Przyszedł czas na przesiadkę na A6 C7 2018r. 

Mam nadzieję że na forum znajdę wiele ciekawych tematów dotyczących mojego modelu. 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Mam na imię Staszek, mieszkam w Małopolsce nad Sołą. Od wielu lat śledzę przełomowe rozwiązani techniczne Audi, zwłaszcza napęd quattro a teraz spełniam swoje marzenie i kupuję SQ5. Mam nadzieję że spełni wszystkie moje oczekiwania.

Pozdrawiam Wszystkich Forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie