Skocz do zawartości

Tutaj witamy się, przedstawiamy po raz pierwszy...


Klub Audi PL

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, mam na imię Kuba i mieszkam daleko od Polski. 
 
Z Audi od prawie zawsze, chociaż pare innych aut tez się przewinęło.

Jeśli chodzi o Audi to w przeszłości:

kilka razy a6 c5, najczęściej 2.5 TDI

a6 c6 3.2 FSI

A4 b8 2.0 TDI

kilka razy a3, najczęściej 1.9 TDI. 

A aktualnie Q7 3.0 TDI.

Wszystkie oprócz A3 to zawsze musiały być quattro, na tym forum chyba nie muszę pisać dlaczego :horseride:

 

Mechanika to od 3 lat moje hobby, po pracy na budowie naprawiam swoje auta + czasem rodzinie lub znajomym w nagłych przypadkach. Lubię jak uda mi się coś naprawić, a udaje się zawsze - w przeciwności do większości mechaników z którymi miałem do czynienia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.04.2009 o 10:17, Klub Audi PL napisał(a):


Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości forum Klub Audi PL...
Jestem Janusz i nabyłem kilka dni temu audi A2.Jeszcze nie jeżdżę bo weszła w tryb awaryjny i czeka na mechanika.
Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Miło mi powitać pozostałych użytkowników forum. Zarejestrowałem się, aby dostać dostęp do instrukcji, bo mamy tylko po niemiecku, a przyda się po polsku, gdyż nasze Audi Q5 2018 koncertowo się właśnie z***ło. Jest tam chyba ten słynny system audio Audi Concert, ale nie wiem czy to ma związek. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie , jestem Artur i mieszkam pod Warszawą .

Od niedawna przesiadłem się z BMW 520d G31 do Audi Q7 45tdi Sline i jestem ciekaw czy moje wrażenia z jazdy pokrywają się z wrażeniami innych właścicieli tego modelu :)

Przede wszystkim zastanawia mnie to że auto nie ma jeszcze przejechane 4000 km a już zaświeciła mi się informacja o niskim stanie oleju z prośbą o dolanie 1l  ( serwis audi powiedział mi że jest to jak najbardziej normalne a nowe auto może brać nawet do 1l na 2000km !  ) jutro jadę do serwisu sprawdzić czy nie ma jakiegoś wycieku bo nie chce mi się wierzyć że mam dolewać 1l na 4000km

Kolejny temat to jakość i komfort  foteli , kilka lat temu jeździłem A6 B7 i byłem bardzo zadowolony z komfortu siedzenia kierowcy i pasażera  . Niestety nie mogę tego samego powiedzieć o fotelach w Q7 (są to fotele "standardowe" a nie kubełkowe) pomimo wielu opcji ustawień nie potrafię skonfigurować fotela pod siebie , zwyczajnie siedzisko jest tak twarde że po dwóch godzinach jazdy zaczyna mnie boleć tyłek . Myślałem że to jest tylko moje subiektywne odczucie ale moja żona jadąc tym autem 2,5h powiedział mi że jeszcze na tak niewygodnym fotelu nie siedziała ....

Pytanie czy mieliście podobne sytuacje i odczucia , z góry dziękuje za podzielenie się nimi

pozdrawiam,

Artur

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej, mam służbowe Audi Q5 z bieżącego roku. To moje dodatkowe auto (prywatnie mam Octavię II FL). Jak narazie przeraża mnie ten samochód, chyba nie zostanę fanem automatów i wszystkiego "smart".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie