Skocz do zawartości

Tutaj witamy się, przedstawiamy po raz pierwszy...


Klub Audi PL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam na imię Łukasz i jestem posiadaczem Audi A4 B6 2001 rok 2.0 Auto kupiłem w UK i obecnie będę robił przekładkę co już po raz drugi czynię. PS Posiada ktoś instrukcję obsługi do Audi A4 B6 ? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości Forum AudiTIMES.PL...

Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi!

Czesc witam wszysykich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości Forum AudiTIMES.PL...

Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi!

Hey. Krzychu wita forumowiczow. Jezdze A4 B6 1.8T Quattro. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

posiadam audi a4 avant 1,6 benzyna 2004 r. od niedawna. Mam nadzieję, że dzięki forum znajdę odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Pozdrawiam wszystich użytkowników!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

Nazywam się Włodek, jestem z Lublina. W necie podpisuję się gajdaw.

Rozklekotał mi się Fiacik i zostałem zmuszony do zmiany samochodu.

Tym razem wybrałem rakietę: Audi A4 Avant Quattro 2.5 TDI Automat Tiptronic (rocznik 2003, B6).

To moje pierwsze Audi. Kumpel, od którego go kupiłem uprzedzał: "Uważaj, Audi Quattro to choroba. Bardzo często nieuleczalna" :-)

Pozdrawiam,

gajdaw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Na imię mam Kamil, niedawno stałem się posiadaczem A4 B6 2001r. Mam nadzieję wiele się nauczyć z tego forum oczywiście w miarę możliwości i pomoc inneym.

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,na imię mam Bogdan. Posiadam Audi A6 C5 2001. Od Listopada 2007 jestem jego szczęśliwym,albo nieszczęśliwym właściciem. W Maju 2012 musiałem wymienić wałki rozrządu, popychacze, szklanki i.t.p. Wiadomo, ten model to ma. Najgorsze w tym jest to, że kupione nowe wałki, są takie same jak produkowane orginalne,tzn. że niemcy nic w tym temacie nie zrobili, są nadal bardzo miękkie. Będąc w Niemczech, pojechałem do Studgardu do fabryki i tam im pokazałem wałki rozrządu, które miały na krzywkach zjechane powierzchnieich objechałem. W przeprosinach podarowali mi jeden komplet wałków rozrządu i osprzęt. Tak że mogę teraz jeździć do usranej śmierci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie