Skocz do zawartości

Tutaj witamy się, przedstawiamy po raz pierwszy...


Klub Audi PL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Właśnie zmieniłem na nowszy model swoją wysłużoną A4 B5.

Nowszy model to B6 z 2003r. w mało sportowym szarym kolorze, z mało sportowym AVB pod maską (póki co jeszcze nie dłubanym) i na nędznych stalowych nie przystających do modelu stalowych 15". No ale w miarę możliwości i po wstępnym przetestowaniu i (przewertowaniu forum) spróbujemy coś w temacie zmienić, tak żeby wstydu na zlotach nie było :-)

Pozdrawiam serdecznie wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości Forum AudiTIMES.PL...

Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi!

Witam!!!

mam na imie Andrzej od miesiąca jestem w posiadaniu Audi A4 B6 1.9 TDI Sedan wczesniej jezdzilem konkurecyjna marka z Niemiec,ale pomyslałem ze nadeszła pora na zmiane!!! pozdrawiam wszytkich forumowiczów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów.

Trafiłem na to forum szukająć instrukcji do audi a3 8p, którą tu znalazłem.

Mam nadzieję, że poza instrukcj znajdę tu też inne ciekawe, związane z samochodem wątki i porady.

Pozdrawiam,

Piotrek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Paweł, mam przjemność (czasmi jednak nie) jeździć Audi A4 Avant 2.0 TDI BPW z 2005, auto posiadam od 2 lat i udało mi sie przejchać nim po naszych polskich drogach ok 60 tys. km ;) w tej chwili licznik pokazuje 208 tys:/ (ciekawe czy rzeczywiście tyle), postajnowiłem dołączyć do forum aby podzielić sie z innymi swoimi doświadczeniami jakie spotkały mnie podczas użytkowania mojego auta i nie ukrywam że chetnie skorzystam z porad osób bedących na tym forum w rozwiązaniu ewentualnych problemó które mogą mnie spotkać w przyszłości :)

Pozdrawiam Wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie