Skocz do zawartości

Tutaj witamy się, przedstawiamy po raz pierwszy...


Klub Audi PL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nie jeżdżę Audi, nie jeżdżę nawet niemieckim autem, ale chciałbym poznać Wasze opinie o Audi, a co więcej, chciałbym mieć dostęp do dalszej części forum. To tyle o mnie. Pozdrawiam

Sir Castic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich Audi maniaków.

jestem posiadaczem Audi 80 B41992r. 1.9TD od 6 lat - pancerny model

również jestem użytkownikiem Audi A6 C5 3.0 benzyna q (ASN) - przyjemność z jazdy

pozdrawiam

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem nowy nazywam się Paweł (apsza) i od 3 dni jestem miłośnikiem AUDI bo kupiłem A3 8P 2.0TDI który chodzi super, jak rakieta. Wyposażenie ambition, zawieszenie sportowe, koła 17", szyby fabrycznie przyciemniane. Sprzedałem Superba też z 2005r i już nigdy go nie kupię. Nigdy też nie miałem takiego sportowego samochodziku, ostatnie 12lat jeździłem i jeżdżę MB210 1998r.który jest tzw spacerówką w stosunku do tego A3. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów AUDI. Bo już przekonałem się b. pozytywnie o wybitnej jakości tej marki. Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam

Nazywam się Kuba. Prywatnie jeżdżę Audi A6C5 2,5 V6TDI (BAU) (Quattro) 2003 rok. Pracuję w firmie zajmującej się produkcją i sprzedażą różnego rodzaju modułów elektronicznych do samochodów osobowych i ciężarowych (moduły instalacji elektrycznej haków, moduły do telemetrii-dodatkowe informacje wyciągane z magistrali CAN-Bus, moduł doświetlania zakrętów i świateł dziennych.

Zarejestrowałem się by móc rozmawiać z fanami Audi na różne tematy, a także czerpać niezbędne do eksploatacji auta informacje.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema wszystkim! Fajne forum, juz widze,ze bedzie pomocne w eksploatacji samochodu. Jezdze A4 B6, 2003 rok, 1.9 TDI Avant. Pozdrawiam serdecznie i do uslyszenia!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zawsze chciałem prawdziwe niemieckie auto, do tej pory miałem Astrę, ale już założyłem 2 lata temu że następne będzie BMW, Mercedes albo Audi. BMW jeżdżą dresy, Mercedesami stare dziadki więc co miałem kupić? :D Pozostało tylko Audi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

Użytkownikiem Audi na co dzień nie jestem ale mam nadzieje że niedługo stanę się szczęśliwym posiadaczem audika :) Pokochałem te samochody ponieważ bardzo często mam okazje je prowadzić, A7 ABT 3.0 Tdi czy A6 Allroad 4.2 zrobiłem bardzo dużo kilometrów i to właśnie te pokonane kilometry mnie przekonały do tej marki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości Forum AudiTIMES.PL...

Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi!

Witam obecnie przebywam w Francji jezdze Audi TT no i jest fajnie .Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Mam na imię Paweł i jestem z Lublina. Obecnie jestem posiadaczem AUDI a6 c5 2,5 TDI QUATTRO. Nie jest to moje pierwsze AUDI, wcześniej jeździłem 100 c4 2,3 Quattro. Ogólnie mówiąc uwielbiam tą markę ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

mam na imię Przemo i od dziś przesiadam się z VW do Audi (A4 avant). Na razie jestem na etapie poszukiwania polskiej wersji instrukcji obsługi, pozdrawiam, P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie