Skocz do zawartości

Tutaj witamy się, przedstawiamy po raz pierwszy...


Klub Audi PL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich uzytkowników. Od kilku dni stałem sie szcześliwym posiadaczem Adudi A4 Avant z 2006 Sliczne autko tylko brak mi 2 rzeczy na obecna chwile. Piersza to instrukcja obsługi w jezyku Polski - podobno jest na forum ale nie moge jej ściągnąć - moze ktoś pomoze

Druga rzecz to zastanawiam sie czy nie podnieść troche mocy z 140 ( slilnik 2,0 TDI ) - powiedzcie co o tym myslicie ??

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

To mój powitalny post na tym forum. Na imię mam Zdzisław mieszkam w Tczewie. Mam A4 z motorem 2.0 na który wielu użytkowników narzeka, ale ja na razie nie mam takich kłopotów. Auto użytkuję ponad rok i oleju zużywa mi około 0,8 litra na 10 000 km. Jak ktoś chce trochę info o tym silniku to proszę dać znać. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam na imię Zbyszek.

Mieszkam w Bydgoszczy.

Od 3 lat jeżdżę A4 B6 1.6 sedan z 2002 r.

Interesuję sie diagnostyką komputerową VAG-COM.

Pozdrawiam moderatorów i użytkowników frorum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam na imię Adam, planuję zakup Audi A4, więc zarejestrowałem się na Forum, gdyż chciałbym skorzystać z uprzejmości i doświadczenia Forumowiczów, którzy już użytkują tę markę.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nazywam sie Grzegorz. Od dzis posiadam audi a4 b7 2005 rok. Sliczny ciemno grafitowy dieselek :) Mam nadzieje ze wsio bedzie z nim wporzadku a jesli cos bedzie trzeba to na tym forum bede mial wsparcie. pozdrwiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , Nazywam się Grzesiek i mieszkam na dzikim wschodzie Polski ;) Pare dni temu stałem się właścicielem A4 B7 z 2007r w kombi. Przeczesuję teraz internet w celu pogłębienia wiedzy na temat tego auta. Mam nadzieję , że owa strona wiele mi pomoże . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

A wiec, mam na imię Marcin i mieszkam w Wielkiej Brytanii i mam 16 lat (17 w Październiku), iż jest tu inne prawo mogę zdawać swój test praktyczny i teoretyczny 3 miesiące przed moimi urodzinami. Zarejestrowałem się by poznać się trochę na marce Audi. Mam zamiar sobie kupić na sam początek Audi A3 :rolleyes: , większość znajomych śmieję się z tego, nawet ci starsi co gó*no maja <_< - ani rowera, ani skutera. A ja mam ! - Peugeot Speedfight 2 70cc B):hangloose: . Mimo tego nie obchodzi mnie to co kto o mnie myśli.

Dziękuję za uwagę ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nazywam się Artur.

Aktualnie od kilku dni posiadam Audi A4 B6 w 1.9 TDi

Jednak wcześniej przez 4 lata jeździłem A4 B5 FL

Od zawsze jestem fanem marki AUDI i chyba mi się to nie zmieni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie