Skocz do zawartości

Tutaj witamy się, przedstawiamy po raz pierwszy...


Klub Audi PL

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

na imię mam Radek,

od sierpnia wożę się Audi A4 B7 Avant 2.0 TDI.

Kilka lat wstecz jeździłem A6 Avant '99 2,5 TDI.

Na forum zawitałem w celu uzyskania kilku odpowiedzi na dręczące mnie sprawy, może uda mi się również wspomóc innych użytkowników moimi doświadczeniami.

Pozdrawiam,

Raskus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Od 2 tygodni jestem posiadaczem Audi A4 B7, Rok produkcji 2007, podobno model 2008, bo klape bagażnika ma zadartądo góry. Silnik 1.9 TDI 116KM. W samochodzie powymieniałem cały rozrząd z pompą wody, wszystkie oleje (1500zł), ale czekać mnie będzie jeszcze wymiana (500zł) lub naprawa (300zł) sprężarki klimatyzacji bo się tłucze czasem.

Niebawem postaram się umieścić jakieś zdjęcie.

Pozdrawiam Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ,jestem Jasio, jężdżę od 4lat Audi a4 180km ,jest to według mnie najlepsza marka - mimo swoich wad,ze względu na niemieckie rozwiązania i precyzję wykonania jego ekspolatacja , naprawy to czysta przyjemność.Niewiem co w przypadku ewentualnej sprzedaży można lepszego kupić?Nawet biorąc pod uwagę wiek samochodu inne marki nie podskoczą - pozdrawiam wszystkich fanów Audi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Witam

Jestem świeżym posiadczem Audi A4 B7 Avant 1.9 TDI 115 KM BRB. Autkiem jestem po prostu zachwycony, przesiadłem sie z większego Peugeota Partner Tepee i jestem bardzo zachwycony. Narazie jeszcze nic konkretnego nie potrafię powiedzieć, wyjdzie w czasie eksploatacji.

Pozdrawiam

Rayh

Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości Forum AudiTIMES.PL...

Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów

na imię mam Szymon i poluję właśnie na moje wymarzone Audi, prawdopodobnie będzie to A4 B6 :)

W tej chwili jeżdżę autem konkurencji, to znaczy BMW 316i E36 ;)

Szerokości i do zobaczenia na drodze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc,

nazywam sie Marcin, mieszkam w Bolesławcu. Od wczoraj jestem posiadaczem "małyszówki" :) A4 B6 1,9tdi 2002r. 130km. poz tym mam starszą wersję A4 B5 1,9tdi 110km. Audi śmigam już od 6 lat i nie zamierzem przestawac. Pozdrawiam wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie

mam na imię Gerard, mieszkam w Krakowie, od jakiegoś czasu jestem posiadaczem audi tt 8N w wersji roadster rok 2001 (180PS) świetny samochód. cieszę się że trafiłem na to forum, pozdrawiam wszystkich użytkowników audi

Edytowane przez gero3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam witam ;)

Obecnie śmigam A4 B6 sedan, wcześniej miałem ten sam model A4 B6 tylko w avancie

Zajmuję się sprzedażą zmieniarek mp3 do naszych aut także gdyby ktoś potrzebował jakiejś rady to służę z pomocą.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich audowiczów.

Mam na imię Roman. Jestem z Dolska. Jak wszyscy uzytkownicy tego forum interesuję sie motoryzacją. Od 3 miesięcy jestem drugim włascicielem audi a3 sportback 1.6 benzyna 102 konie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie