Skocz do zawartości

Tutaj witamy się, przedstawiamy po raz pierwszy...


Klub Audi PL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich Forumowiczów.

Nazywam się Maciek, właśnie stałem się posiadaczem Audi A6 C7 3.0 TFSI Quattro.

Auto z pełnym wyposażeniem łącznie z HUD, Night view i tempomatem adaptacyjnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 9.04.2009 o 10:17, Klub Audi PL napisał:

logo_klubaudipl.png

 


Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości forum Klub Audi PL...

Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi!

 

Kupiłem dzisiaj AUDI Q7 4.2. Czy będę zadowolonym z zakupu pokaże czas. Bardzo na to liczę. Przejechałem dzisiaj 250 km, pierwsze wrażenia pozytywne. Liczę na pomoc uczestników klubu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey wszystkim! :)

Już od trzech lat jestem szczęśliwą posiadaczką samochodu Audi 100 z silnikiem 2,5 TDI. Mam nadzieję, że samochód zostanie w rodzinie jak najdłużej. :)

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 9.04.2009 o 10:17, Klub Audi PL napisał:

logo_klubaudipl.png

 


Witam,

mam na mię Sławek

jeżdżę audi a6 c5 avant quattro, rocznik 2000

mieszkam w warszawie

interesuję się motoryzacją.

pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.
Jestem Paweł
Obecnie posiadam dwa samochody marki Audi.

Jest to:
AUDI A6 C4 Avant 2,5TDI kod AEL

AUDI A4 Avant 1,9TDI kod AFN

i w dniu dzisiejszym zostałem również posiadaczem
AUDI A6 C6 Avant Allroad 3,0TDI

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem od kilku dni (mam nadzieję) szczęśliwym posiadaczem Audi A4 B6. Równocześnie mam nadzieję w przyszłości wymienić się wiedzą i doświadczeniami. Choć z drugiej strony widzę trochę stare ostatnie wpisy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 9 kwietnia 2009 o 10:17, Klub Audi PL napisał:

logo_klubaudipl.png

 


Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości forum Klub Audi PL...

Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi!

 

Fanem audi zostałem oczywiście zaraz po tym kiedy kupiłem sobie audi. Mam 2,5 litrowe quatro i do dziś nie mogę go nachwalić, zwłaszcza kiedy jest zima, śnieżna zima. To moje 10 auto i napewno następne będzie audi. Każdy chwali swoje ale powodów do chwalenia mam naprawdę dużo to chyba sami wiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Maciej z Katowic. Aktualnie jeżdżę VW Tiguan i Nissan Patrol ale właśnie zamówiłem Audi Q5, diesel 2000 ccm, 190 KM, automat, zatem wkrótce dołączę do świata Audi ;-)

Pozdrawiam uczestników forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie