Skocz do zawartości

Tutaj witamy się, przedstawiamy po raz pierwszy...


Klub Audi PL

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 9.04.2009 o 10:17, Klub Audi PL napisał:

logo_klubaudipl.png

 


Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości forum Klub Audi PL...

Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi!

 

Witam wszystkich forumowiczów z Lublina, w sobotę stałam się posiadaczką audi q3, zależy mi na dostepie do instrukcji użytkowania w j. polskim:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nazywam się Alan 

Jeżdżę Audi A4 B8 2.0 TDI z 2009 roku

Mieszkam w Gorzowie Wielkopolskim 

Generalnie mam nadzieję że ta grupka będzie najpopularniejsza !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎09‎.‎04‎.‎2009 o 10:17, Klub Audi PL napisał:

logo_klubaudipl.png

 


Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości forum Klub Audi PL...

Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi!

 

Witam, Ciechanów, audia a8 d4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Nazywam się Marcin, pochodzę z Opola, i mieszkam niedaleko tegoż miasta:)

2 miesiące temu kolega powiedział, zeoddajena złom swoje A6 C5 z grudnia 98, bo mechanik mu wyliczył taka kasę za doprowadzenie auta "do użytku", i się chłop skutecznie zniechęcił... Mechanik zacierał już ręce  jaki to mu się łoś trafił  i tak wynegocjowałem  samochód za cenę  złomu ;) A samochód wcale nie wymagał kasy (no może prawie) a raczej uwagi i czasu... Dziś  śmiga jak ta lala, a włożyłem w niego po prostu trochę serca:) i odkurzacz;)

1.9tdi... 110KM nie rozbraja, ale 1400km na zbiorniku mnie zadowala, chociaż w planach mam coś co poprawi dynamikę autka. Oczywiście mówię o profesjonalnym podejściu do tematu, a nie o boxach... Pozdrawiam fanów 4 kółek:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich audi maniaków :-) 

Jeżdżę audi a4 b8 2.0 tdi.. Mam nadzieję że dowiem się wszystkich pomocnych rzeczy na tym forum a i sam chętnie pomogę jak będę mógł..  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.04.2009 o 10:17, Klub Audi PL napisał:

logo_klubaudipl.png

Witam Szanowne Grono

Aktualnie szczęśliwy posiadacz Q5, wcześniej Audi 100C3, A6C4, A6C5

 

 

Edytowane przez krzynow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie