Skocz do zawartości

Tutaj witamy się, przedstawiamy po raz pierwszy...


Klub Audi PL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Mam na imie Ryszard.Mieszkam w Gdyni,ale czasowo przebywam w DE.

Poczatkowo zarejestrowalem sie w AudiA8 KlubPolska,ale zadnej reakcji na zapytania stad trafilem do Was.

Od czerwca 2018 uzytkuje Audi8D3 quatro z 2008r.zakupione w Polsce.Niestety z autem mam same problemy i jestem blizej odsprzedazy,niz dalszego uzytkowania.

Licze,ze tu znajde odpowiedz na nurtujace mnie problemy i ewentualnie opinie nt.zakupionego i uzytkowanego A8.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.04.2009 o 10:17, Klub Audi PL napisał:

logo_klubaudipl.png

 


Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości forum Klub Audi PL...

Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi!

 

Witam wszystkich miłośników marki AUDI, jestem od dwóch lat posiadaczem modelu A6 c5 z 2003 roku. Silnik 1,9 tdi 130KM sedan, od zawsze byłem zafascynowany tą marką i jest to moje pierwsze AUDI

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo wszystkim. Mam na imię Damian. Dawniej Audi 80 obecnie B5 1.8t. Robiłem ostatnio porządki w garażu i okazało się, że zostało mi sporo nowych jak i używanych części do Audi 80 b3 1.8 90 KM dlatego do was wpadłem. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎2009‎-‎04‎-‎09 o 10:17, Klub Audi PL napisał:

logo_klubaudipl.png

 


Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości forum Klub Audi PL...

Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi!

 

Cześć

Jestem Krzysiek

Nie dawno (1.04.2019) kupiłem swoje pierwsze AUDI - a6 c5 allroad 2.7 biturbo
Jak na razie to nic więcej Wam nie powiem, bo od dnia zakupu stoi u mechanika i przechodzi metamorfozę:

1. rozrząd + oleje + filtry
2. serwis klimy
3. wymiana przegubów wewnętrznych
4. polerka lamp przednich
5. wymiana przedniej szyby (tańsza wymiana niż łatanie dziur po kamieniach)

jak już go odstanę ( a ma to być 15.04.2019) to mam nadzieję,  że zacznę się nim cieszyć.

Pozdrawiam WSZYSTKICH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie