Skocz do zawartości

Tutaj witamy się, przedstawiamy po raz pierwszy...

Rekomendowane odpowiedzi

• Odpowiedzi 12,9tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości forum Klub Audi PL... Po otrzymaniu dostępu do for

Witam nazywam Rafal od roku jezdze audi A6C5 Avant w dieselku Obecnie przebywam poza granicami kraju mam nadzieje ze forum sie rozkreci i bedzie nas tutaj coraz wiecej pzdr

Cześć  Jestem Maciek i kocham Audi ... każde. Przemieszczam się Audi A3 8P 2007 2.0 diesel 220 000 km baaardzo doinwestowane.   Pozdrawiam 

Dodane grafiki

W dniu 9.04.2009 o 10:17, Klub Audi PL napisał:

logo_klubaudipl.png

Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości forum Klub Audi PL...

Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi!

Witam wszystkich. Mam na imię Mariusz. Audi Q3 2,0 tdi. Pozdrawiam.

Edytowane przez Mar34m
Odnośnik do odpowiedzi

Witam, Nazywam się Tomek, pochodzę z Opolskiego. Od dwóch lat jeżdżę A6C6 a od tygodnia jestem dumnym( to się okaże) posiadaczem Q58R. 

Serdecznie pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich :) od stycznia jestem szczęsliwym posiadaczek Audi A6  C7 Avant. W temacie samochodów jestem zielony, ale systematycznie poszerzam swoją wiedzę na temat auta, dlatego też trafiłem na to forum. 

Pozdrawiam wszystkich :)

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Nazywam się Marcin od 6 lat jeżdzę A6 C5 2,5TDI ale dopiero dziś trafiłem na forum 

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do odpowiedzi

Siemanko. 

Jestem Paweł z Elbląga. 

Od maja posiadam pierwsze w życiu Audi, chociaż to tylko A2 w benzynie ale nawet w takim maluchu widać dlaczego wszyscy kochają ta markę :) 

Odnośnik do odpowiedzi

Witam mam na imię Oskar.

Od niedawna jeżdżę Audi A6 C7 AVANT 2016 2.0 diesel.

Pozdrawiam wszystkim i w przyszłości w razie problemów mam nadzieję że znajdę tutaj pomoc. 

Odnośnik do odpowiedzi

Hej, 

Jestem z Gdyni i prawdopodobnie lada dzień zakupię A4 B6 z nieśmiertelnym "tedeikiem" :) Akurat trafia się może nie super wypasione auto , ale dość zadbane i od znajomego.

Czas na zdobywanie wiedzy na forum :)

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do odpowiedzi