Skocz do zawartości

Tutaj witamy się, przedstawiamy po raz pierwszy...


Klub Audi PL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam  Mam na imie Andrzej niedawno stałem się szczęśliwym posiadaczem Q5 w benzynce ,mam nadzieję ze w tym zacnym towarzystwie dowiem się czgoś ciekawego więcej o tym aucie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkim ,

Jeżdżę a3 , wcześniej audi a3 8p sportback s-line 1,8 benzyna a teraz audi 8v quatrro ,  s-line 2.0 Diesel .

Mieszkam w Małopolsce.

Pozdrawiam - Kamil .

 

 

Edytowane przez Feroo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim, mam na imię Michał i mam na sprzedaż Audi A4 b9. Na co dzień mieszkam w Niemczech. Niedaleko Lipska.

Link do ogłoszenia: https://m.mobile.de/auto-inserat/audi-a4-avant-1-4-tfsi-s-tronic-led-matrix-virtual-zeitz/347918844.html?searchId=ed09cb02-44a1-ed19-63b0-716e32542c4f&type=ad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem użytkownikiem Audi A3  8L z 2002 r. Z uwagi że najczęściej użytkuje te auto moja wnuczka która ma małą wiedze techniczną to ja chciałbym wiedzieć jak najwięcej  o tym modelu aby ją wspierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.04.2009 o 10:17, Klub Audi PL napisał:


Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości forum Klub Audi PL...

Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi!

 

 

Cześć mam na imię Paweł.

Od ponad roku jeżdżę audi A3 8P 2007 r., benzyna (tfsi).

Aktualnie mieszkam w Wolsztynie (woj. wlkp).

Lubię zajmować się m.in. przyciemnianiem szyb, lamp oraz polerowaniem aut i elementów aluminiowych.

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Jestem Premol nabyłem niedawno Audi Q5 2.0 TFSI w wersji Sline. Jako że jestem nowym użytkownikiem Audi mam nadzieję że znajdę pomoc i odpowiedzi na pytania w temacie użytkowania konserwacji i serwisu Q5. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.04.2009 o 10:17, Klub Audi PL napisał:


Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości forum Klub Audi PL...

Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi!

 

Witam, z tej strony reddevill moim władcą pierścieni jest Audi a4 b7 2.0 tdi 170km BRD . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Forumowiczów,

Nazywam się Artur. Zarejestrowałem się tutaj aby poszukać informacji przydatnych przy naprawie Audi A3 8L które posiada moja koleżanka, która poprosiła mnie o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie