Opublikowano 19 Marca 20251 r comment_31230 Witam - Grzegorz od miesiąca jeżdżę Audi A3 8V TFSI 2018 pozdrawiam Zgłoś
Opublikowano 20 Marca 20251 r comment_31232 Hej Nazywam się Michał, jestem posiadaczem audi A4 B9 2.0tdi z automatem s-tronic. Trafiłem tu bo niefortunnie uszkodziła mi się skrzynia, która po remoncie działa już jak nowa ;) Zgłoś
Opublikowano 21 Marca 20251 r comment_31237 Witam jestem Paweł w maju minie rok jak posiadam Audi A5 sporback 2.0tfsi 265 km 2023 r. Pozdrawiam wszystkich Zgłoś
Opublikowano 21 Marca 20251 r comment_31240 Cześć, nazywam się Paweł. Od pare dni jestem wlascicielem Audi A6 Zgłoś
Opublikowano 21 Marca 20251 r comment_31241 Cześć jestem nowym posadazcem audi q5 miło mi was poznać i dzielić się postami Zgłoś
Opublikowano 22 Marca 20251 r comment_31247 Witam Jestem użytkownikiem Q5 FY 2.0 TDI Miło mi powitać wszystkich Zgłoś
Opublikowano 23 Marca 20251 r comment_31250 Witam Krystian Audi a3 8v 2.0tdi 2013r. Edytowane 23 Marca 20251 r przez kperkowski2133 Zgłoś
Opublikowano 23 Marca 20251 r comment_31251 Witam Tomasz Autko a6 c5 2.4 1990 chciałbym się przywitać Zgłoś
Opublikowano 24 Marca 20251 r comment_31252 Witam, mam na imię Robert i po 18 latach jazdy Amerykanami wracam do Audi. Obecnie Q7 55 e TFSI Pozdrawiam wszystkich Zgłoś
Opublikowano 25 Marca 20251 r comment_31253 Cześć, jestem Piotrek od 12 lat w posiadaniu Audi A4 B7 1.9 TDI BKE 2005 , natomiast od miesiąca siedzę nad sprowadzonym z USA audi Q5 55 eTFSI 2024. Pozdrawiam wszystkich serdecznie Zgłoś
Opublikowano 28 Marca 20251 r comment_31257 Cześć! Nazywam się Michał i jeżdżę Audi A4 B6 1.9TDI. Chciałbym się przywitać Zgłoś
Opublikowano 29 Marca 20251 r comment_31261 Witam mam na imię Robert i posiadam audi a4 b5 avant 2000 rok 1.9 tdi silnik ajm Zgłoś
Opublikowano 29 Marca 20251 r comment_31266 Cześć wszystkim! Aktualnie jestem posiadaczem Audi A3 8P 2.0 FSI. Pozdrawiam wszystkich Zgłoś
Opublikowano 30 Marca 20251 r comment_31267 Witam Państwo. Na imię mam Witek. Jestem od niedawna posiadaczem Audi Q5 z silnikiem benzynowym 2.0 TSI 180kW z 2019 r. Poprzednio użytkowałem Passata B5 sedana z silnikiem dizla 1,9 AWX. Pozdrawiam Panie, Panów życzę szerokości i bezproblemowej eksploatacji pojazdów. Zgłoś
Opublikowano 30 Marca 20251 r comment_31268 Witam wszystkich !! Akutalnie jestem posiadaczem audi Q3 sportback 2022 Zgłoś
Opublikowano 30 Marca 20251 r comment_31269 Witam. Jestem Arek. Przesiadłem się A6 C8 na Q5. Pozdrawiam Wszystkich Zgłoś
Opublikowano 31 Marca 20251 r comment_31272 Witam Audi A3 Sportback z 2013 w dieslu bardzo przyemny samochod Zgłoś
Opublikowano 31 Marca 20251 r comment_31275 W dniu 9.04.2009 o 10:17, Klub Audi PL napisał(a): Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości forum Klub Audi PL... Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi! Cześć Zgłoś
Opublikowano 1 Kwietnia 20251 r comment_31277 Witam. Do tej pory jestem posiadaczem AUDI 80 B3 1,8 benzyna z 1991 roku, z którym będę się żegnał z żalem, ale na pewno przesiądę się na kolejne AUDI Zgłoś
Opublikowano 1 Kwietnia 20251 r comment_31279 Cześć, Łukasz z tej strony. Od kilku ładnych lat zaprzyjaźniony z marką. Najpierw A3 8L 2001r 1.8T (tęsknie nadal :P), później A4 B8 2009r 2.0 TDI, a teraz Q5 FY 2020 2.0 TFSI USA. Na forum trafiłem, aby uporać się z SOS-em w zakupionej od prywatnej osoby Q5 sprowadzonej z USA, która już jakieś konwersje przechodziła. Mam nadzieję, że się uda. Zgłoś
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.