Skocz do zawartości

Hak dla auta z przygotowaniem do montażu


ares

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś mógłby sprawdzić co dokładnie zawiera zestaw montażowy haka holowniczego o nr 80A092157E?

W serwisie AUDI poinformowali mnie, że jest to zestaw pasujący do mojego auta, które ma "przygotowanie do montażu haka". I teraz pytanie co ten zestaw dokładnie zawiera - czy sam hak, czy też dodatkowo moduł itp. Chodzi mi o listę części z tego zestawu z ich numerami części żeby poszukać osobno używek. Zestaw kosztuje 7500...

Albo może inaczej - po VIN sprawdzić co będzie dla mnie pasować? WAUZZZFY7N2062132

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po VIN Twojego auta widać, że masz instalację do haka. Dokładnie jest napisane: 1D8 Instalacja do zaczepu do holowania. Teraz pytanie czy całą. Czy masz w bagażniku przy lewym odblokowaniu tylego siedzenia miejsce na przełącznik czy może masz już przełącznik?

80A092157E

pokazuje mi jako hak z częściową wiązką.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info.

W bagażniku jest miejsce na przycisk, przycisku nie ma. Zderzak jest wycięty pod hak więc to też ok. Zastanawiam się co tam trzeba dokupić, hak na pewno, przycisk, pytanie czy moduł też czy nie.  

Możesz wkleić co tam Ci pokazuje dokładnie? Może jest instrukcja montażu też? Byłoby widać co i jak trzeba zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Najprawdopodobniej masz tylko część całej instalacji. Cała instalacja składa się z długiej wiązki wewnętrznej, która idzie od przodu auta do tyłu, jeżeli masz tę wiązkę, to powinieneś mieć jedna wtyczkę wiszącą z tyłu z boku, nie masz modułu, więc trzeba dokupić moduł i wiązkę która idzie od haka do modułu, przycisk i oczywiście hak. Kiedyś dokupiłem na allegro właśnie tę część wiązki. Gość dorabiał wiązki i dla mnie dorobił tylko tę część której nie miałem, tzn od modułu do haka i do przycisku. Ja generalnie sam to wszystko skompletowałem, założyłem, natomiast tylko zakodował mi to gość z programem VCDS. W takim wydaniu to jest do ogarnięcia za jakieś 3.500 do 5.000 zł. Serwis za sam hak o ile dobrze pamiętam życzy sobie 6 - 7 tys zł. A gdzie reszta.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie