Skocz do zawartości

Czy to jest S - line


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wlasnie zakupilem audi a5 sportback wersja poliftowa z 2014 roku i zastanawiam sie czy jest to 2x sline - zewnetrzny i sportowe zawieszenie? 

IMG_20240113_144121.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fabryczny S line będzie posiadał oznaczenie E4J – standardowe wersje w tym samym miejscu mają wpis E0A. E4C - Sports-line. Natomiast E2D oznacza special edition co może oznaczać 2xsline, ale w oficjalnych materiałach Audi nie używa takiego oznaczenia. Słyszałem i widziałem 3xsline. że mam sline o najwyższych parametrach. Jeszcze taki drobiażdżek jak znaczek. VAG kilka razy zmieniał kodowanie wyposażenia i napędu. Wszystko rozkodujesz na stronie https://vag-codes.info i będziesz znał dokładnie co jest na wyposażeniu..  Powodzenia.

Tu należy zrobić pewne zastrzeżenie. Otóż jest jeden przypadek, w którym litera S pojawiająca się na karoserii Audi, nie będzie oznaczać wyższej mocy. Mowa o linii stylizacyjnej S-Line. To pakiet opcji, w którym zmienia się wyłącznie wygląd auta oraz zawieszenie. Nadwozie z kolei otrzymuje sportowe akcenty, a w tym spojlery i większe felgi aluminiowe.

Edytowane przez przedszkolak
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to Audi produkowane na Rynek Szwecki a dokladny pakiet to - Proline | Alpine Edition

Masz rację 2x sline bo ma caly pakiet s line zewnetrzny i pakiet  sportowego zawieszenia - w srodku sportowe kubelkowe siedzenia i webasto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie