Skocz do zawartości

Android Auto po wifi


se_bek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, konfiguruje nowe Q5 sportback, chcę mieć dostęp ao Android Auto bezprzewodowo, jakie dodatki muszę kupić? Czy Audi Smartphone Interface wystarczy?

Dodam, że nie chcę fabrycznej nawigacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w nawigacji i nawet nie próbowałem bawić się w MMI. VAG jest opóźniony kilka lat w stosunku do tego co jest dostępne na rynku, nie potrafią nawet uaktualnić softu czy nawigacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kolego sprawdz jaki masz w systemie nawigacji klucz 023000EE - (legaly) dwie ostatnie literki odpowiadaja do którego roku masz możliwość aktualizacji map w nawigacji, np.EE oznacza chyba rok 2070 (można to sprawdzić ) jeżeli masz wszystko odblokowane ściągasz mamy ze serwera VW albo Skoda albo Audi około 21GB i wrzucasz to na karte SD. Pakujesz do auta do gniazda SD1, odpalasz update (trwa czasem 40 min) i aktualizacja działa......

Wbudowana NAVI jest typu OFF-LINE i zawsze kiedy stracisz neta w telefonie nadal działa (nawet w tunelu :)). Jest to istotne za granicą bo zazwyczaj masz 2 GB danych w romingu, a orginalna navi chodzi bez internetu więc warto zawsze mieć alternatywe.

Fajnie to wszystko pokazuje MRS-FIX na youtobe lub w swoich poradnikach . Gorąco polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W amerykańcach i japońcach z 2015 robi się to po wi-fi lub bluetooth, trwa to kilka minut, to technologia, a nie jakieś karty i inne popierdółki. Chodzi mi o fakty, a nie o spór kto lepszy. Masz rację, ale niemiecka technologia nie ma polotu i nie ułatwia użytkownikowi życia i jest nastawiona lichwiarsko do klienta. Tak już u nich jest od średniowiecza i żadne cywilizowanie ich nigdy nie zmieni. Jeśli jeżdżę Audi to korzystam z Sygic z dożywotnią aktualizacją za 12 $. Działa na całym świecie on i off -line.

Edytowane przez przedszkolak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie