Skocz do zawartości

Instrukcja obsługi Audi A4 B7


michał YaGODA

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

ja tez bylbym bardzo zainteresowany instrukcja do nawigacji :)

Niestety nie posiadam serviceplanu.

Niestety nie posiadam instrukcji do Avanta i nie planuję jej skanowania...

Jeżeli będzie więcej chętnych na tą instrukcję, to pomyślimy.... Dołączona grafika

Pozdrawiam Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego colombo ten topic jest na temat instrukcji obsługi do Audi A4 B7. Jeżeli chcesz poruszyć inny problem, to załóż nowy wątek - przed zrobieniem tego skorzystaj z wyszukiwarki, żeby sprawdzić, czy podobny nie był już poruszany.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Witam serdecznie wszystkich.

Oczywiście nie mogę się nie dołączyć do podziękowań za instrukcję.

Jestem swieżym forumowiczem i świeżym właścicielem Audi A4 B7 więc pierwsze co otworzyłem, a tak naprawdę dzięki czemu trafiłem na forum to właśnie instrukcja.

Chciałbym również odnowić prośbę która się pojawiała co jakiś czas o serviceplan bo nigdzie tego znaleźć nie można, instrukcję do avanta, no i instrukcję do zwykłego navi.

Może ktoś z forumowiczów ma i chciałby się podzielić z resztą którąś z w/w instrukcji.

W grupie siła więc może ktoś pomoże :-)

Pozdrawiam

Dominik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dla wszystkich poszukujących usilnie instrukcji od AVANTA. Mam Avanta i ta instrukcja jest bardzo pomocna, a właściwie wyczerpująca, bo to co najważniejsze jest wspólne dla obydwu modeli, a reszty można się domyślić. Ja jestem baaaardzo zadowolony i jeszcze raz wielkie dzięki :)

Natomiast jeśli chodzi o Navi BNS 5.0 w B7 to również można się posilić instrukcją, której link zamieszcza kilka postów wcześniej

michał JAGODA#

Co prawda jest to nowsza Navi ale Można po tej instrukcji się zorientować Jak tą naszą NAVI zaprogramować. Moim zdaniem BNS 5.0 to jest niestety dla nas posiadaczy takowej wielka kicha. Dlatego, że podczas jazdy pokazywana jest tylko strzałka na konsoli środkowej, a pani daje komendy po niemiecku, no i niestety na wyświetlaczu konsoli mapy nie uświadczysz, chyba,że coś przeoczyłem w ustawieniach. No właśnie ustawienia, z instrukcją w łapce to jeszcze po tych niemieckich nazwach się jeszcze jakoś orientuję, ale jak odłożę to już mie ze łba wylatuje, a przecież nie będę jeździł z instrukcją w jednej ręce. Do tego mam wersję navi z 2008 roku, no i co ? aktualizować ją, tracić kasę, żeby mieć nadal ten sam szajs. Gdybym nie miał żadnej alternatywy to bym pewnie korzystał i się jakoś męczył, ale mam normalną navi i raczej nie będę używał tej oryginalnej :(

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie