Skocz do zawartości

3.0 TDI Quattro automat, f1


Masta_86

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

od bardzo krótkiego okresu mam audi a6 (skrzynia automat, tiptronic, F1) podczas dłuzszej podróży zauważłyłem pewną dziwną sprawę..

Czy możecie mi potwieerdzić spalanie tego samochodu:

trasa (jazda do 100KMnaH (70%około 80KMnaH) - 9litrów

miasto 12litrów

Czy to jest standard czy autko ma jakąś wadę?

Do tej pory jeździłem volvo s60 z 2002r z silnikiem 2,4D5 (turbo diesel 165KM) spalanie z tras przy oszczędnej jeździe było o połowę niższe, z tego wynika moje zdziwienie

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O spalanie nie musisz się martwić bo myślę że jest normalne. Jeżdżę Audi a4 b5 2.5tdi w automacie i spalanie mam bardzo podobne do Twojego. Pojemność silnika, napęd na cztery koła i Automat robią swoje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Cześć,

od bardzo krótkiego okresu mam audi a6 (skrzynia automat, tiptronic, F1) podczas dłuzszej podróży zauważłyłem pewną dziwną sprawę..

Czy możecie mi potwieerdzić spalanie tego samochodu:

trasa (jazda do 100KMnaH (70%około 80KMnaH) - 9litrów

miasto 12litrów

Czy to jest standard czy autko ma jakąś wadę?

Do tej pory jeździłem volvo s60 z 2002r z silnikiem 2,4D5 (turbo diesel 165KM) spalanie z tras przy oszczędnej jeździe było o połowę niższe, z tego wynika moje zdziwienie

pozdrawiam

3.0 tdi i automat tak pali, chodź u mnie pokazuje mniej ale dokładnie nie zmierzyłem, bo jak trzeba to przyciskam, a monotonie nie lubię jeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

mam podobny sprzet i wydaje mi się , że spalanie które podajesz jest w normie . U mnie srednia spalania przy predkości ok. 130 kmh wynosi ok. 9,2\ dane z komp. pokł.\.z tym, że ja wiecej krece sie po miescie.dziennie 30 km trasa, 5 miasto. kiedyś bawiłem sie w sprawdzanie spalania w trasie to wychodziło mi ok. 8 z lekkim kawałkiem predko. 130 do 150 km\h. pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie