Skocz do zawartości

Problem z sygnałem dźwiękowym oznajmującym


czarnytomek89

Rekomendowane odpowiedzi

Od pewnego czasu nie słysze tego sygnału dźwiękowego, który oznajmiał o czymś, co było nie tak. To znane "piiii" zauważyłem to gdy włączył mi się 'żebrak', komputer pokaz kontrolke paliwa ale nie bylo tego dźwięku, który był dotychczas. Co zrobić, żeby ten dźwięk był bo jak sie człowiek przyzwyczaił to potem czegos takiego brakuje :) Czy może tam trzeba jakąś bateryjke wymienic czy co?? ale znowu gdzie jest ta cała kontrolka? Proszę o pomoc jeśli ktoś wie gdzie to sie znajduje i co zrobić, żeby działało:) Dzieki

Pomoże mi ktoś gdzie jest ten brzęczek?? halooo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Naprawdę zajęło mi to z 5 minut. Sam "brzęczek" jest umiejscowiony w liczniku.... Jest prawdopodobnie zepsuty. Trzeba rozebrać licznik i wymienić albo dolutować równolegle jakiś głośniczek od np.telef. stacjonarnego i będzie "pikać" znowu... :smiley_shock:

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Jeżu ma rację. Miałem identyczną usterkę.

Samo wyjęcie licznika ogranicza się do odkręcenia dwuch śrub kluczem chyba typu torx. Śruby te znajdują się pod plastikową zaślepką znajdującą się pomiędzy przyciskami, tymi na liczniku. Trzeba ją wysunąć "do siebie".

Następnie wysówamy licznik, odpinamy kostki, reszta działań opisana jest w poście powyżej.

Powodzenia

Edytowane przez mario83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie