Skocz do zawartości

inna głowica ?


adagxx

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich

....jestem szczęśliwym posiadaczem mojej niuni...a6 c5/s6 2.5 tdi quatrro 2001r...wszystko w niej biega wręcz idealnie...ale trapi mnie ciekawość...więc..hmm...gdy kupowałem ją (całe szczęście nie od handlarza)sprzedający powiedział mi że wymieniał głowicę kpl...(też ją dostałem gratis) od nowszej audicy....jestem laikiem w tych sprawach i z czasem zapomniałem o sprawie...w piątek wymieniałem uszczelkę pod klawiaturą i powiedziałem mechanikowi aby spojrzał na wałki w jakim są stanie (przy okazji)...jeśli ktoś jest ze Szczecina to polecam BARTKA-najlepszy w Szczecinie...ale do sprawy..więc przy odbiorze auta mówi mi że wałki są w wyśmienitym stanie (auto ma 202 tyś) i że z wałkami nie będę miał żadnych problemów poniewarz głowica jest (wałki tak samo)z nowszego typu audicy ...hmmmm...mam silnik AKE..czy jest możliwość przełożenia głowicy od BAU z 2004r.....?????

pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg etki głowice do AKE i BAU są takie numerowo oczywiście ale od 8E3320001 ->, więc twierdzę że pasują. Masz może nr tej głowicy tej nowej założonej? Wymieniali tylko 1szt? Bo masz tam 2-szt oczywiście...

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg etki głowice do AKE i BAU są takie numerowo oczywiście ale od 8E3320001 ->, więc twierdzę że pasują. Masz może nr tej głowicy tej nowej założonej? Wymieniali tylko 1szt? Bo masz tam 2-szt oczywiście...

...oczywiście że dwie wymienione są kto by wymieniał tylko jedną ?..a powiedz gdzie są numery głowicy ?..jak zdejme pokrywę wyciszającą to ją znajdę numery bez problemu ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie dokładnie, ale skoro masz starą to poszukaj takiego nr.059103068X cyl,1-3 oraz 059103067X cyl.4-6 to są aktualne nr. Stare nr mogą się różnić... <_< zwłaszcza trzy ostatnie cyfry i literka

Edytowane przez Jeżu
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie