Skocz do zawartości

problem z tylną wycieraczką


r_bich

Rekomendowane odpowiedzi

wiyam posiadam a4 2003r kombi mam go od niefawan i od poczatku nie dzialala tylna wycieraczka tzn tylko spryskiwacz nie dzialal rozebralem tylna klape i wyczyscilem dysze i teraz dzial ale kapie z tego mechanizmu a dokladnie z tego plastikowego kwadracika co jest do niego podlaczony wezyk a on jest polaczony z kaapka mechanizmu i nie wiem czy szukac nowej klapki bo calego silniczka nie chce kupowac prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos nie moge sie wyczytac z tego schematu ale wsatwie obrazek calego silniczka i tam na tym zdj widac na tej metalowej klapce jest plastikowy kwadracik do ktorego jest podlaczony wezyk i wlasnie z tego kapie plyn

post-3979-0-83057900-1299225671_thumb.jp

Edytowane przez r_bich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłem nie ten rysunek co trzeba. Patrzałem w etce ten kwadracik z króćcem na przewód. Dochodzi króciec kątowy nr 1J0955665C 10 na rysunku Chyba że o to chodzi.. Na rysunku troszkę inaczej to wygląda. Prawdopodobnie wciska się to do tego kwadratu Nie ma na tym plastiku nr ? Wygląda to tak...

Dołączona grafika

Dołączona grafika

A jak cieknie to oblej to np silikonem pływającym firmy VersaChem art.nr 75009. Powinno pomóc :cigar:

Edytowane przez Jeżu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie