Skocz do zawartości

kilka pytań


tomilondyn

Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam kilka pytań, odrazu powiem ze użyłem opcji szukaj ale nie uzyskałem interesujacych mnie odpowiedzi.

wiec tak mam A4 B7 diesel 2007 2.0L , interesuje mnie opcja bluetooth czy to jest standart? czy tylko w wersjach S-line czyli z navi itd? zeby sie polaczyc z telefonem trzeba cos do kupic? np "patron-a"

druga sprawa - olej? jaki polecacie , producent zaleca castrol - jaki wy uzywacie?

trzecia - klawisz na kierownicy "Function" nie dziala, to znaczy po wcisnieciu jego pokazuje sie na FIS informacja NO FUNC. od czego ten klawisz jest? po drugiej stronie jest klawisz ktory wyglada jak klawisz od zestawu glosnomowiacego on rowniez wyswietla ta sama opcje.

dodam ze jestem nowym posiadaczem audi , i dla wielu z was pytania moga wydac sie " głupie" ale bede wdzieczny za sensowne wyjasnienie. ja mam to auto od miesiaca i dopiero powoli je poznaje. wczesniej jezdzilem BMW 325 z 2006 roku

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

mam kilka pytań, odrazu powiem ze użyłem opcji szukaj ale nie uzyskałem interesujacych mnie odpowiedzi.

wiec tak mam A4 B7 diesel 2007 2.0L , interesuje mnie opcja bluetooth czy to jest standart? czy tylko w wersjach S-line czyli z navi itd? zeby sie polaczyc z telefonem trzeba cos do kupic? np "patron-a"

druga sprawa - olej? jaki polecacie , producent zaleca castrol - jaki wy uzywacie?

trzecia - klawisz na kierownicy "Function" nie dziala, to znaczy po wcisnieciu jego pokazuje sie na FIS informacja NO FUNC. od czego ten klawisz jest? po drugiej stronie jest klawisz ktory wyglada jak klawisz od zestawu glosnomowiacego on rowniez wyswietla ta sama opcje.

dodam ze jestem nowym posiadaczem audi , i dla wielu z was pytania moga wydac sie " głupie" ale bede wdzieczny za sensowne wyjasnienie. ja mam to auto od miesiaca i dopiero powoli je poznaje. wczesniej jezdzilem BMW 325 z 2006 roku

pozdrawiam

Witam, odnosnie sprawy 2 - olej castrol jest bardzo dobry, można zastanawiac sie tylko czy syntetyk 0W, 5W, czy półsyntetyk 10W. Jezeli był wczesniej stosowany syntetyk to nie zmieniaj, zmiany mozna dokonac ewentualnie po przebiegu min. 200 tys km. na półsynetetyk 10W i skrócic okresy międzywymianą o ok 2-3 tyś.km. Nie stosuj nigdy zamiany odwrotnej tj.np. był w silniku mineralny/półsyntetyk na półsyntetyk/syntetyk. Ja stosuje Shell Helix HX7 diesel 10W/40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Zbi Nie doczytałeś że Tomilondyn ma autko na PD wiec tylko syntetyk z normą VW 505.01 A jak ma DPF to tylko VW 507.01 Polecam Motul. Naprawdę wg mnie najlepszy olej do PD. Natomiast co do reszty się się wypowiem że niewiem. :ph34r:

Edytowane przez Jeżu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam. Mam s-line. Ale też bez bluta. Mam sterowanie w kierownicy odbiorem telefonu ale brakuje mi sterownika. Na allegro sterownik kosztuje ok. 400 zł. Są one oznaczone różnymi literami i ja niestety nie wiem jaka litera do jakiego samochodu pasuje. Mam radio z dużym monitorem i wiem że jest w nim opcja telefon tylko nie wiem czy po podłączeniu sterownika nie należałoby pogrzebać w FIS.

- mam też problem innej natury otóż w bagażniku posiadam wyprowadzone kable chyba do jakiejś zmieniarki czy czegoś takiego. Są tam 3 wtyczki - jedna dwurzędowa 8 pinów jedna płaska i jeden kabelek podobny do antenowego z okrągłą wtyczką. Czy może ktoś z forumowiczów ma zamontowaną kamerę cofania? Bo ja chcę coś takiego włożyć i opcje są dwie - abo kupić coś taniego 140-170 zł bez żadnych sterowników i podłączyć bezpośrednio do radia albo ze sterownikiem i kamerę oryginalną z jakiegoś audi. Jeżeli tez planujecie montaż takiej kamery i coś na ten temat wiecie to piszcie na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie