Skocz do zawartości

1.9 tdi nie odpala???


mario735

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z moim Audi a6 1.9 tdi 2003r.Kilka dni temu kupiłem swoje Audi które było nie na chodzie silnik kręcił ale nie chciał zapalić? poprzedni właściciel mówił że naj prawdo podobnie padły pompowtryski? przebieg 132tyś mil(niby wiarygodny) jak można to zdiagnozować czy padły wtryski a nie coś innego?jak np imo czy ECU? mówił też że jak wcześniej odpalał auto to na początku czesło nim a po chwili silnik chodził normalnie??Mam nadzieje że mi coś pomożecie bo chciał bym to naprawić i móc cieszyć się jazdą tym autkiem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co wróżyć... podepnij Vaga i znajdziesz przyczynę Twojej usterki.... :siema:

podpinaliśmy pod KTS i nic nie wyszło:)?po czym zdjąłem rurę od kolektora i psikałem sprejem do czyszczenia przepływomierzy jednocześnie kręcąc sinikiem po chwili silnik zaskoczył i chodził przez jakieś 10min po czym zaczął trochę wachać się na obrotach i zgasł i pózniej nie chciał odpalić??:( co to może by?? wtryski?? czy może coś z układem paliwowym? a i jeszcze na koniec jak silnik zgasł wyskoczył nam błąd wtrysku nr 3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie masz coś z Układem paliwowym poszukaj kogoś kto miałby Vaga i sprawdziłby ci PD jak chodzą jak uda ci się odpalić. Jak coś to psiknij w dolot lekko samostart. Zresztą w vagu jest test poszczególnych elementów silnika. I to właśnie wykonuje się tylko z przekręconym kluczykiem na zapłon. Trzeba sprawdzic PD!!!

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem wczoraj podpiąć audi pod vaga i niby są u mnie wtryski? auto zapaliło na samo start(samo nie chciało) ale pochodziło trochę i jak się troche rozgrzało zgasło? wyglądało na to że nie chodziło na wszystkie cztery cylindry, zakupiłem wczoraj drugi silnik tyle że z innym kodem,bo ja mam AVF a kupiłem AWX czy bedzie chodzić u mnie?? czy muszę sterownik i imo przekładać??mechanik stwierdził że fizycznie ten silnik jest taki sam jak mój tylko sterownik jest inny co o tym sądzicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie