Skocz do zawartości

Nie działa regulacja góra dół lusterka


RadMak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

W swoim nowym nabytku, a jest nią A4 AVANT 2002r. zauważyłem, że nie działa regulacja lusterka prawego w zakresie góra-dół.

Czy ktoś ma jakiś pomysł co to może być ?

Regulacja lewo-prawo działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

W swoim nowym nabytku, a jest nią A4 AVANT 2002r. zauważyłem, że nie działa regulacja lusterka prawego w zakresie góra-dół.

Czy ktoś ma jakiś pomysł co to może być ?

Regulacja lewo-prawo działa.

Moze to byc np. wina joystick'a, albo samego mechanizmu w lusterku. Jesli chodzi o joystick to chyba jest on jako oddzielna czesc od calej wkladki ze sterowaniem elektrycznymi szybami. A jesli chodzi o lewe lustero, to dziala regulacja gora-dol? Sprobuj moze jakims sprezonym powietrzem dmuchnac albo prysnac WD-40? Czasem potrafi sie dostac brud ktory akurat osadzi sie na stykach.

m@uryc ^_^

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze to byc np. wina joystick'a, albo samego mechanizmu w lusterku. Jesli chodzi o joystick to chyba jest on jako oddzielna czesc od calej wkladki ze sterowaniem elektrycznymi szybami. A jesli chodzi o lewe lustero, to dziala regulacja gora-dol? Sprobuj moze jakims sprezonym powietrzem dmuchnac albo prysnac WD-40? Czasem potrafi sie dostac brud ktory akurat osadzi sie na stykach.

m@uryc ^_^

Lewe lustro bez problemu działa góra-dół, lewo-prawo.

Nie chce psikać wd40 na styki aby zwarcia nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewe lustro bez problemu działa góra-dół, lewo-prawo.

Nie chce psikać wd40 na styki aby zwarcia nie było.

Zwarcia nie zrobisz jesli nie bedzie kluczyka w stacyjce, bo zasilanie jest odcinane. Problem jest inny - wlasnie patrzylem u siebie i tam nie zabardzo jest jak podejsc nawet z powietrzem. Zostaje chyba wymontowanie tego joystick'a, a to na pewno jest w Elsie opisane. Ja jeszcze nie mam Elsy, wiec przyda sie pomoc kogos innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HaHa jestem mistrzu :)

Poprzedni właściciel nie dbał o auto i wokół dżoja było kupę syfu i kurzu.

Pędzelek od golarki w dłoń i wyczyściłem szczelinę wokół dżoja i lustro śmiga aż miło góra-dół, lewo-prawo :)

Z tej radości bawiłem się regulacją 5 min :D

Super Extra :)

Edytowane przez RadMak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HaHa jestem mistrzu :)

Poprzedni właściciel nie dbał o auto i wokół dżoja było kupę syfu i kurzu.

Pędzelek od golarki w dłoń i wyczyściłem szczelinę wokół dżoja i lustro śmiga aż miło góra-dół, lewo-prawo :)

Z tej radości bawiłem się regulacją 5 min :D

Super Extra :)

To super, jesli podpowiedz z joystickiem sie przydala => kliknij +1 dla mnie :sortof:

Edytowane przez maurycy
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie