Skocz do zawartości

Nie działają głośniki z tyłu


sully

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

O paru dni nie działają mi głośniki z tyłu i Sub. Może macie jakieś pomysły. Problem kiedyś się już zdarzył, ale usterka minęła po jednym dniu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

O paru dni nie działają mi głośniki z tyłu i Sub. Może macie jakieś pomysły. Problem kiedyś się już zdarzył, ale usterka minęła po jednym dniu.

Pozdrawiam

Sprawdzales polaczenia na kostce z tylu radia? Byc moze gdzies jest brak kontaktu. Jesli problem sie juz kiedys pojawil i potem "sam sie naprawil" to jest to wysoce prawdopodobne. Wydaje mi sie, ze rowniez na VAG'u powinno Ci pokazac taka informacje o np. otwartym obwodzie ("open circuit"). Wysun radio i sprawdz. Aha, pamietaj o kodzie do radia, bo jesli go nie masz i Twoje radio nie posiada "smart coding" to mozesz miec problem z uruchomieniem.

m@urycy B)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki M@urycy za szybką odpowiedź, sprawdzę to w tym tyg, tylko zmartwiłeś mnie tym kodem do radia, nie wiem jaki jest kod i nie wiem czy radio ma funkcję "smart coding". Moje radyjko to Audi concert.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki M@urycy za szybką odpowiedź, sprawdzę to w tym tyg, tylko zmartwiłeś mnie tym kodem do radia, nie wiem jaki jest kod i nie wiem czy radio ma funkcję "smart coding". Moje radyjko to Audi concert.

Pzdr

Kod powinienes miec w ksiazce serwisowej, wklejony. Jesli nie ma, to moze ktos nie wkleil jak radio bylo montowane, czasem niektorzy po wyciagnieciu radia znajduja naklejke caly czas naklejona na radio :gk: W Concert II jest funkcja smart coding.

Jednak zebys pozniej nie mial problemow i samochodu bez radia, proponuje zadzwon albo podjedz do serwisu AUDI (albo ASO), powinni Ci podac kod, czasem trzeba za to placic :/

m@urycy B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie