Skocz do zawartości

Problem z odpaleniem silnika


rafalnl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam maly problem z odpaleniem silnika tzn. gdy auto stoi nie odpalane okolo doby przy rozruchu zapala na 1 sek. po czym gasnie a przy ponownej probie odpalenia jest juz wiekszy problem poniewaz nie odpala. Udaje sie odpalic po dluzszym "kreceniu", dodam jeszcze ze po odpaleniu zaczyna kopcic na siwo przez chwile. Jesli ktos slyszal lub mial taka usterke prosze o pomoc. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam maly problem z odpaleniem silnika tzn. gdy auto stoi nie odpalane okolo doby przy rozruchu zapala na 1 sek. po czym gasnie a przy ponownej probie odpalenia jest juz wiekszy problem poniewaz nie odpala. Udaje sie odpalic po dluzszym "kreceniu", dodam jeszcze ze po odpaleniu zaczyna kopcic na siwo przez chwile. Jesli ktos slyszal lub mial taka usterke prosze o pomoc. Pozdrawiam

Proponuje podlaczyc VAG'a, zobaczysz jakie masz bledy, problem mieszanki, sonda lambda? A pamietasz, kiedy byl wymieniany filtr paliwa?

pozdrowienia!

m@urycy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Filtr wymienialem w grudniu a w maju pompowtryski. A moze problemem sa swiece?

Jest to mozliwe, akurat swiece mozna w miare latwo sprawdzic. Najpierw jednak proponowalbym zrobić diagnostyke VAG'iem, bo tak to jest troche szukanie jak igly w stogu siana.

pozdrowienia!

m@urycy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie też pojawił się problem z odpaleniem.

Rano odpaliłem bardzo ładnie zaś potem po pracy przekręcam kluczyk i tylko takie "wuu wuu wuu" i koniec.

Zresetował mi się zegar i tyle.

Pożyczyłem prądu od kumpla i odpalił.

Od razu pod Vag i oprócz błędu czujnika G2 nic nie ma.

Wartość aku na rozruchu to 14,7V zaś przy wyłączonym 12,8 - 13 V.

Cóż to mogło być ? Dodam, że też potem paliła mi się kontrolka trakcji ale po przejechaniu dwóch metrów zgasła ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie