Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Dzisiaj
  2. Hej, Zastanawiam sie nad zakupem A6 C8 w plug in-ie i tak tu trafiłem...
  3. Dołączył do społeczności: Hedonysta
  4. Hej. Mrówa z tej strony,jeżdżę Audi S3 8Y 2024.A z marką Audi jestem związany od 2014 roku.
  5. Dołączył do społeczności: Mrowas
  6. Witam, Krzysztof z tej strony. Posiadam Kia sportage V aniversary oraz peugeot 308. W planach zakup Audi
  7. Dołączył do społeczności: krzylab
  8. Dołączył do społeczności: Wiesław T
  9. Dołączył do społeczności: mnova
  10. Wczoraj
  11. Cześć. Reprezentuję Podkarpacie a na tablicach RBR. Będę zwracał większa uwagę na posty posiadaczy SQ5. To moje pierwsze Audi. Pozdrawiam wszystkich Władców Pierścieni 🚗
  12. Dołączył do społeczności: mick71
  13. Dołączył do społeczności: WlodekR
  14. Dzień dobry.Jestem nowym użytkownikiem I pozdrawiam wszystkich serdecznie
  15. Dołączył do społeczności: AnnaJakubowska571
  16. Ostatni tydzień
  17. Witam wszystkich, jestem nowym posiadaczem Audi Q3 r. 2017 1.4T
  18. Dołączył do społeczności: Kiri
  19. Dołączył do społeczności: Adamowski
  20. Witam posiadam na sprzedanie taki gril do audi 100c3 przedlift orientuje sie moze ktos jak to wyglada cenowo i czy w ogole jest cos warte , dowiedzialem sie tylko ze sa to dosc rzadkie atrapy (jest to oryginał) atrapa audi.heic
  21. Siemka , mam kilka ciekawych rzeczy do starych audi np. Audi 100 c3
  22. Witam bardzo proszę o pomoc problem polega na tym że jak silnik jest zimny to odpala nie ma wszystkie cylindry po 1 góra dwie minucie silnik zaczyna pracować poprawnie jak jest gorący również odpala poprawnie żaden komunikat się nie świeci
  23. Witam wszystkich bardzo serdecznie jestem posiadaczem audi A6 2017
  24. https://navigation-maps.volkswagen.com/vw-maps/Update_25_26/P1620_MIB3_EU.7z P1620, aktualizacja 2025.12
  25. Czesc jestem Piotrek. Od ośmiu lat jestem posiadaczem Audi a4 b8 2008r 120km a dodatkowo od tygodnia Audi A4 b9 2017r 190km oba w dieslu
  26. Wcześniejsza
  27. Siemka. Arek Pierwsze Audi A3 8Y. Potem planuję A6 Avant
  28. TOP 1 site http://site.com/
  29. Cześć wszystkim! Mam na imię Łukasz, jestem z okolic Nowego Targu / Podhala. Interesuję się motoryzacją, szczególnie marką Audi, tematami związanymi z detailingiem, zdjęciami aut, video oraz prezentacją samochodów w internecie. Na forum trafiłem, żeby poczytać, podpytać bardziej doświadczonych użytkowników i lepiej poznać społeczność Audi. Mam nadzieję, że uda mi się tutaj sporo dowiedzieć i czasem też dorzucić coś od siebie. Poza motoryzacją zajmuję się marketingiem internetowym, stronami www, SEO, social mediami oraz materiałami foto/video dla firm. Jeden z projektów, przy którym działam, to Kotler: https://kotler.pl Pozdrawiam wszystkich!
  30. Dodam, że jest to AUDI A% Cabrio z 2014 roku 2.0 TFSI 220 KM benzyna
  31. nie mam pomysłu co dalej zrobić, wymieniłem na nowy regulator dmuchawy (jeż), sprawdziłem bezpieczniki, uruchomiłem wentylator kabiny na krótko i działa na max. obrotach bez zmiany prędkości. sprawdziłem dopływ prądu do kostek JEŻA i w jednej cały czas nie ma prądu. Wyskakuje mi cały czas błąd 02071 czyli Lokalna magistrala danych (przerwa/zwarcie z potencjalnym plus). Ma ktoś jakiś pomysł co muszę sprawdzić i ewentualnie co trzeba zrobić? plisss
  32. Witam jestem Artur Mam Audi A8 D5 3,0 TDI 2018R .
  33. W dolnym położeniu lusterka się po prostu składają, niezależnie czy jadę czy nie. Natomiast w górnych położeniach rozkładają się i składają gdy otwieram i zamykam auto. Ok dzięki.
  34. Może być tak jak jest na lewą stronę lub na prawą. Jak ustawisz w dolne położenie, to za każdym zamknięciem auta lusterka będą się automatycznie składać.
  35. Oryginalny dywanik gumowy do Audi Q5 FY o nr OE 80B061501 041 dla kierowcy jest krótszy od dywanika pasażera. Podobnie jest z wersją dla SQ5 o numerze OE 80B061221. Ponieważ dywanik kierowcy (49 cm) jest znacznie krótszy od dywanika pasażera (78 cm), podczas operowania pedałami przyspieszenia i hamulca powoduje to dostawanie się piasku oraz innych zanieczyszczeń pod gumę i wbijanie się w dywaniki tekstylne. Mając w garażu zalegające nieużywane dywaniki od Mercedesa A-klasy, postanowiłem „poprawić” (stuningować) rozwiązanie fabryczne. Po pomiarach odciąłem zbędną ilość materiału z dywaników Mercedesa – pozostał element o wymiarach 40x35 cm i nałożyłem na oryginalny dywanik z Audi. Teraz piasek i brud z obuwia osypują się najpierw na gumę z Mercedesa, a następnie na oryginalny dywanik z Q5. Wreszcie nie trzeba co kilka dni wyciągać odkurzacza, aby w aucie utrzymać czystość. Wystarczy wyciągnąć i wytrzepać to co spadło na „gumę”.
  36. Witam. To mój pierwszy post więc sorry jak coś nie tak. Załączam zdjęcie pokrętła lusterek w moim aucie. I pytanie: w jakim położeniu powinno być podczas normalnej jazdy? Miałem przedtem A3 i była tam pozycja "0" a tu nie ma, stąd pytanie. Pozdrawiam

Powiadomienie o plikach cookie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.