Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. Hej. Mrówa z tej strony,jeżdżę Audi S3 8Y 2024.A z marką Audi jestem związany od 2014 roku.
  3. Dołączył do społeczności: Mrowas
  4. Dzisiaj
  5. Witam, Krzysztof z tej strony. Posiadam Kia sportage V aniversary oraz peugeot 308. W planach zakup Audi
  6. Dołączył do społeczności: krzylab
  7. Dołączył do społeczności: Wiesław T
  8. Dołączył do społeczności: mnova
  9. Wczoraj
  10. Cześć. Reprezentuję Podkarpacie a na tablicach RBR. Będę zwracał większa uwagę na posty posiadaczy SQ5. To moje pierwsze Audi. Pozdrawiam wszystkich Władców Pierścieni 🚗
  11. Dołączył do społeczności: mick71
  12. Dołączył do społeczności: WlodekR
  13. Dzień dobry.Jestem nowym użytkownikiem I pozdrawiam wszystkich serdecznie
  14. Dołączył do społeczności: AnnaJakubowska571
  15. Ostatni tydzień
  16. Witam wszystkich, jestem nowym posiadaczem Audi Q3 r. 2017 1.4T
  17. Dołączył do społeczności: Kiri
  18. Dołączył do społeczności: Adamowski
  19. Witam posiadam na sprzedanie taki gril do audi 100c3 przedlift orientuje sie moze ktos jak to wyglada cenowo i czy w ogole jest cos warte , dowiedzialem sie tylko ze sa to dosc rzadkie atrapy (jest to oryginał) atrapa audi.heic
  20. Siemka , mam kilka ciekawych rzeczy do starych audi np. Audi 100 c3
  21. Witam bardzo proszę o pomoc problem polega na tym że jak silnik jest zimny to odpala nie ma wszystkie cylindry po 1 góra dwie minucie silnik zaczyna pracować poprawnie jak jest gorący również odpala poprawnie żaden komunikat się nie świeci
  22. Witam wszystkich bardzo serdecznie jestem posiadaczem audi A6 2017
  23. https://navigation-maps.volkswagen.com/vw-maps/Update_25_26/P1620_MIB3_EU.7z P1620, aktualizacja 2025.12
  24. Czesc jestem Piotrek. Od ośmiu lat jestem posiadaczem Audi a4 b8 2008r 120km a dodatkowo od tygodnia Audi A4 b9 2017r 190km oba w dieslu
  25. Wcześniejsza
  26. Siemka. Arek Pierwsze Audi A3 8Y. Potem planuję A6 Avant
  27. TOP 1 site http://site.com/
  28. Cześć wszystkim! Mam na imię Łukasz, jestem z okolic Nowego Targu / Podhala. Interesuję się motoryzacją, szczególnie marką Audi, tematami związanymi z detailingiem, zdjęciami aut, video oraz prezentacją samochodów w internecie. Na forum trafiłem, żeby poczytać, podpytać bardziej doświadczonych użytkowników i lepiej poznać społeczność Audi. Mam nadzieję, że uda mi się tutaj sporo dowiedzieć i czasem też dorzucić coś od siebie. Poza motoryzacją zajmuję się marketingiem internetowym, stronami www, SEO, social mediami oraz materiałami foto/video dla firm. Jeden z projektów, przy którym działam, to Kotler: https://kotler.pl Pozdrawiam wszystkich!
  29. Dodam, że jest to AUDI A% Cabrio z 2014 roku 2.0 TFSI 220 KM benzyna
  30. nie mam pomysłu co dalej zrobić, wymieniłem na nowy regulator dmuchawy (jeż), sprawdziłem bezpieczniki, uruchomiłem wentylator kabiny na krótko i działa na max. obrotach bez zmiany prędkości. sprawdziłem dopływ prądu do kostek JEŻA i w jednej cały czas nie ma prądu. Wyskakuje mi cały czas błąd 02071 czyli Lokalna magistrala danych (przerwa/zwarcie z potencjalnym plus). Ma ktoś jakiś pomysł co muszę sprawdzić i ewentualnie co trzeba zrobić? plisss
  31. Witam jestem Artur Mam Audi A8 D5 3,0 TDI 2018R .
  32. W dolnym położeniu lusterka się po prostu składają, niezależnie czy jadę czy nie. Natomiast w górnych położeniach rozkładają się i składają gdy otwieram i zamykam auto. Ok dzięki.
  33. Może być tak jak jest na lewą stronę lub na prawą. Jak ustawisz w dolne położenie, to za każdym zamknięciem auta lusterka będą się automatycznie składać.
  34. Oryginalny dywanik gumowy do Audi Q5 FY o nr OE 80B061501 041 dla kierowcy jest krótszy od dywanika pasażera. Podobnie jest z wersją dla SQ5 o numerze OE 80B061221. Ponieważ dywanik kierowcy (49 cm) jest znacznie krótszy od dywanika pasażera (78 cm), podczas operowania pedałami przyspieszenia i hamulca powoduje to dostawanie się piasku oraz innych zanieczyszczeń pod gumę i wbijanie się w dywaniki tekstylne. Mając w garażu zalegające nieużywane dywaniki od Mercedesa A-klasy, postanowiłem „poprawić” (stuningować) rozwiązanie fabryczne. Po pomiarach odciąłem zbędną ilość materiału z dywaników Mercedesa – pozostał element o wymiarach 40x35 cm i nałożyłem na oryginalny dywanik z Audi. Teraz piasek i brud z obuwia osypują się najpierw na gumę z Mercedesa, a następnie na oryginalny dywanik z Q5. Wreszcie nie trzeba co kilka dni wyciągać odkurzacza, aby w aucie utrzymać czystość. Wystarczy wyciągnąć i wytrzepać to co spadło na „gumę”.
  35. Witam. To mój pierwszy post więc sorry jak coś nie tak. Załączam zdjęcie pokrętła lusterek w moim aucie. I pytanie: w jakim położeniu powinno być podczas normalnej jazdy? Miałem przedtem A3 i była tam pozycja "0" a tu nie ma, stąd pytanie. Pozdrawiam
  36. Witam wszystkich Potrzebuję pomocy. Czy moglby mi ktos wyslac kodowanie długie z modułu 28 - klimatyzacja tył do q7 4m z klimatyzacją 4-strefową. Dzieki

Powiadomienie o plikach cookie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.