Pozostałe modele Audi
Dział użytkowników pozostałych modeli Audi. Możesz tu pisać o swoich uwagach na temat innych modeli, zaczerpnąć wiedzy na ich temat oraz poprosić o pomoc.
40 tematów w tym forum
-
posiadam audi b3 1,8 benzyna mam problem ze sprzęgłem po przytrzymaniu sprzęgła pojawia się efekt jakby uciekał gdzieś płyn sprzęgło robi się luźne do połowy dopiero przy końcu czuć opór ale mimo to nie rozsprzęgla sytuacja mija po jakimś czasie poczym zmowu się pojawia mechanik mówi ze trzeba wyminić sprzęgło albo nie trzyma pompa ale po 1 pompa trzyma bo nie widać ubytku płynu a po drugie jeżeli szybko popuszcza się sprzęgło bez przetrzymania to sprzęgło działa bez zautu proszę o rady i pomoc
-
- 1 odpowiedź
- 17,8 tys. wyświetleń
-
-
Cześć był by ktoś chętny na części silnikowe do V8 D11 4.2 ? Sa głowice kolektory wydechowe, ssący, pokrywy zaworow, listwy wtryskowe alternator kompresor klimy pompa wspomagania i inne bzdety. Jest też komplet czarnych skór bez boczków w stanie bdb. Ktoś chętny ?
-
- 0 odpowiedzi
- 13,8 tys. wyświetleń
-
-
Macie doświadczenie z AUDI A2 i zakładaniem instalacji gazowej? Może i jest to profanacja, ale ekonomiczność wygrywa:P dlatego pytanie czy wiecie jak to autko toleruje gaz?
-
- 2 odpowiedzi
- 18,1 tys. wyświetleń
-
-
Witam wszystkich Od kilku miesięcy jestem w posiadaniu Audi 80 b4 coupè z 1995r. Oznaczenie silnika ABK 2.0 115KM. Chciałabym włożyć do niego silnik 1.8 Turbo z Audi B5 o oznaczeniu silnika AJL 180KM. Mam takie pytanie czy ktoś dokonał takiej modyfikacji i czy łapy silnika pasują bez przerabiania? A jeśli nie,to jaki silnik 1.8 Turbo proponujecie???? Proszę o odpowiedź, Pozdrawiam:-)
-
- 0 odpowiedzi
- 7,8 tys. wyświetleń
-
-
Witam,mam problem z pompą paliwa-może ma ktoś wiedze gdzie przerobić?
-
- 1 odpowiedź
- 6,3 tys. wyświetleń
-
-
AUDI DKW GT Malzoni, wyprodukowane w 1965r. Sportowe 60 konne trzycylindrowe coupe, wyprodukowane tylko w 35 egzemplarzach, można oglądać w Audi museum mobile w Inglostadt. Ciekawostką jest to że jest to jedyny taki samochód w Europie, prawdziwy unikat. Fani marki z Inglostadt uważają model DKW za diament motoryzacji.
-
- 1 odpowiedź
- 23,5 tys. wyświetleń
-
-
Dzień dobry, taka sytuacja: zerwała mi się linka sprzęgła do AUDI 90 B3 wersja 2.3 E 136 KM 1987r. niestety w hurtowniach ani wśród sprzedawców części używanych nie mogę dostać już linki do tego modelu. W związku z tym pytanie czy linka z innego modelu mogłaby być prawidłowym zamiennikiem - jeśli tak, to z którego? Jeśli ktoś z Państwa posiada możliwość odsprzedania linki do tego modelu - bardzo proszę o kontakt.
-
- 0 odpowiedzi
- 5,3 tys. wyświetleń
-
-
witam, czy ktoś wie jaki jest orientacyjny koszt wymiany paska rozrzadu(B3, 1990r)? Pozdrawiam
-
- 3 odpowiedzi
- 16,4 tys. wyświetleń
-
-
Witam Od niedawnego czasu posiadam audi 80 z silnikiem 2.0 90hp na monowtrysku. Kupiłem go za 4.5k i zacząłem go robić pod siebie. Na początek załatwiłem ubezpieczenie, jest świeżo opłacony. Kupiłem nową butlę lpg. Wymieniłem 2 końcówki (Febi blistein) tarcze klocki przód (tarcze ATE klocki TRW). Tyłu nie zdążyłem. Blacharsko naprawdę nie wygląda źle. Do malowania maska i brak listewek na drzwiach. Głośniki w podszybiu jbl stage 3 + radio Pioneer 4x50w. Niestety chyba będę musiał się z nim rozstać. Uszczelka pod głowicą powiedziała dość. Z racji że koszt już wyszedł duży (blisko 7k) nie wiem czy jest sens robić go dalej. Z tego powodu zwracam się do was i proszę o po…
-
-
- 1 odpowiedź
- 6,8 tys. wyświetleń
-
-
Witam forumowiczów, mam na imię Kuba i jest to mój pierwszy post na forum. Aktualnie mieszkam w Norwegii ale wysłałem moje S4 do kuzyna mechanika w Gdańsku, auto kupiłem bo w sumie się troszkę podjarałem i nie zauważyłem ile błędów tak naprawdę ma. Sytuacja jest teraz taka że komputer sterujący silnikiem został zmieniony na komputer autronic sm4, dysze zmienione na zielone (najprawdopodobniej rs2), turbo zmienione na większe według starego właściciela ale wydaje mi się że jest to hybryda oryginału po prostu, teraz zmieniany będzie jeszcze kolektor wydechowy na z nierdzewki, wydech customowy 3 cale i cewki od r8. I jako iż że auto będzie jeżdżone na co dzień i n…
-
- 0 odpowiedzi
- 1,8 tys. wyświetleń
-
-
Witam ! Na jakim oleju jeździcie (silnik 1,4 benzyna przebieg 160000 km) Mam sporo pytań ponieważ dopiero co nabyłem A2. Przepraszam za literówkę w tytule pozdrawiam
-
- 2 odpowiedzi
- 18,5 tys. wyświetleń
-
-
Witam ! Czy ktoś z was montował czujniki parkowania ,jeżeli tak proszę o podzielenie się doświadczeniami. dzięki
-
- 0 odpowiedzi
- 14,4 tys. wyświetleń
-
-
Witam Mam taki problem, Kupiłem Audi 100 c4 z 1991r. silnik 2,3 benzyna AAR Zegary to (płyta główna) wskaźnik pozioma paliwa, temperatury chłodziwa, obrotomierz i wyświetlacz temperatury zewnętrznej. Dodatkowe 3 wskaźniki to zegarek, temperatura oleju, ciśnienie oleju. Po krótkim czasie okazało się, że nie działa wskaźnik temperatury chłodziwa, oraz wskaźnik poziomu paliwa. Co gorsze to wskazówka wskaźnika poziomu paliwa była przyklejona klejem do punktu MAX. Próbowałem wymienić wskaźniki i wymiana wskaźnika temperatury nic nie dała, nadal się nie podnosi. Co do wskaźnika poziomu paliwa to od razu się spalił, wydaje mi się, że płyta główna robi jakieś zwarcie? Muszę wymie…
-
-
- 2 odpowiedzi
- 31,9 tys. wyświetleń
-
-
Polak niewątpliwie potrafi, tylko pytanie czy spier... czy udoskonalić? Audi 100 z nadwoziem A4
-
- 7 odpowiedzi
- 33,5 tys. wyświetleń
-
-
Witam. Zamierzam odrestaurować Audi 100 C2 Avant. Poszukuję reperaturki progów, drzwi, nadkoli. Może ktoś ma lub wie gdzie szukać. Proszę o wskazówki.
-
- 0 odpowiedzi
- 4,1 tys. wyświetleń
-