Skocz do zawartości

Alarm i immobilizer


yor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam takie dla kogos moze bardzo proste pytanie, ja jednak nie wiem jak sie do tego zabrac, potrzebuje sie dowiedziec w celach ubezpieczeniowych jakie moj samochod ma zabezpieczenia tzn alarm i immobilizer. Nie mam ksiazki do samochodu i nie wiem jak sie do tego zabrac. Jedyne co latwo zauwazyc to migajaca czerwona dioda na drzwiach kierowcy po zamknieciu auta.

numer VIN to WAUZZZ8EX3A277882 jezeli to moze pomoc

Dzieki serdeczne

Audi A4 B6 1.6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

VIN-u Ci nie rozkoduje ale postaram się pomóc. To czy masz alarm możesz sprawdzić w opcjach wyposażenia auta. Jeżeli nie masz również tego :( to sprawdź na drzwiach kierowcy , czy masz guziczki od alarmu .

Zawsze jednak możesz spróbować wybić szybę, lub czegoś innego.... :ph34r:

Pzdr i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za pomoc, szybe oszczedze poki co :)

Zamiast wybijac, wstarczy zostawic otwarte okno, zamknac samochod, odczekac 20 sekund i potem wlozyc glowe pomachac rekami. Btw. lepiej sprawdz w kieszeni drzwi z lewej strony czy masz przyciski od alarmu, jak sa, to znaczy ze alarm jest, jak nie ma, to firmowego raczej nie masz.

pozdrowienia!

m@urycy

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yor masz w swoim szarym delplhin metaliku tylko immobilizer o tym świadczy wyposażenie twojego autka 7AA . Tak wyszedł z fabryki no chyba że ktoś dołożył alarm.. Maurycy dał sposób jak to sprawdzić. Reszta info o Twoim autku jak chcesz daj emaila na PW.... :excl:

Edytowane przez Jeżu
  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie ma zadnych przyciskow ani z lewej ani z prawej, sprawdzalem obydwie strony bo moje auto to tzw anglik, a wlasciwie irlandczyk. Jutro jeszcze sprawdze poprzez machanie.

Dzieki jeszcze raz

a no i nie wiedzialem ze ten kolor sie tak ladnie nazywa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie