Skocz do zawartości

Multitronic szaleje


Sprewell8

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam problem ze skrzynia multitronic . Tak do godziny jazdy wszystko funkcjonuje bez zarzutów , lecz gdy tylko auto jest rozgrzane mam problem ze startem . Skrzynia rwie jakby zaraz miala sie rozleciec , co najsmiszniejsze dzieje sie to tylko na niskich obrotach , gdy dodam gazu ostro wszystko odbywa sie plynnie , lecz jak kazdy wie w miescie nie zawsze mozna ruszyc jak z procy . Jest to bardzo irytujace i podejzewam ze chodzi tu o olej ktory napewno nie byl wymieniany rok odkad mam auto . Chcialbym sie upewnic czy szykowac portfel na rozerwanie czy nie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to bardzo irytujace i podejzewam ze chodzi tu o olej ktory napewno nie byl wymieniany rok odkad mam auto . ;)

Rok odkąd Ty masz auto, a wcześniej nie wiesz czy był wymieniany więc może mieć jeszcze wiecej :)

Polecam w bardzo dobrej cenie bez kosztów przesyłki olej przekładniowy do skrzyń multitronic - żółty Febi Bilstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jak kolega wyżej proponuję wymienić olej w skrzyni. Interwał wymiany wynosi 60tys km. Olej do skrzyni to WYŁĄCZNIE oleje z grupy ATF G 052 180 A2, G 052 190 A2.

Polecam stronę: http://www.prnd.pl/porady/multitronic.htm tam znajdziesz wszystko. Na dodatek mój mechanik (emerytowany serwisant audi) się z tym zgadza więc polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie