Skocz do zawartości

Jak sprawdzić VIN auta z zagranicy?


ArtDuSe

Rekomendowane odpowiedzi

Prosze bardzo o pomoc w uzyskaniu informacji na temat nowo zakupionej przeze mnie Audi A3 :) oto numer Vin: WAUZZZ8P45A085359

Byłabym ogromnie wdzieczna za szybką odpowiedź :) pozdrawiam :)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam . Czy potrafi ktoś rozczytać informacje z nr VIN WAUZZZ8E26A048763 ? Chodzi mi o kod silnika - czy jest na rozrządzie i czy posiada filtr cząstek stałych i jakieś inne przydatne inf ? Dziękuję za pomoc . Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Czy potrafi ktoś rozczytać informacje z nr VIN WAUZZZ8E26A048763 ? Chodzi mi o kod silnika - czy jest na rozrządzie i czy posiada filtr cząstek stałych i jakieś inne przydatne inf ? Dziękuję za pomoc . Pozdrawiam

 

 

Plik do pobrania

P.S. Silnik BLB (uważaj na napęd pompy olejowej), silnik nie ma Dpf-a, oczywiście rozrząd na pasku....

BLB.pdf

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Witam Was serdecznie!

 

Zastanawiam się nad zakupem Audi A4, '98 1.6 benzyna, sedan - w sumie to jestem na jutro umówiony na dokonanie wszelkich formalności. Wizualnie auto jest dobrze zadbane, ale coś mnie tknęło, żeby spisać numer VIN. Czy mogę Was prosić o pomoc w sprawdzeniu? Jeśli ktoś zechciałby poświęcić chwilę i w miarę szybko sprawdzić, to będę bardzo wdzięczny! 

 

Z góry wielkie dzięki!

r.

 

VIN WAUZZZ8DZWA108153

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeżu mam prośbę chcękupić audi a4b6 ale jest problem ze świecącą kontrolką silnika chciałam sprawdzić VIN nie jadąc do serwisu podaje numer Wauzzz8ez1a0718088e2obh1666307

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Sprawdzanie wyposażenia i rozkodowanie vin w nowym temacie......

http://www.auditimes.pl/topic/2071-etka-typowanie-cz%C4%99%C5%9Bci-po-vin-lista-kod%C3%B3w-wyposa%C5%BCenia-pr/

Edytowane przez Jeżu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam,

 

dawno tutaj nie pisano. Czy uzyskam jeszcze pomoc od fachowca - "jeżu" w sprawie vin auta. Chciałbym wiedzieć jak najwięcej z uwagi na fakt, że z gotówką szukam c6 quattro 4x4 stały avant 3.0 disel

WAUZZZ4F27N061036

Edytowane przez BankMonet-pl
błędy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam serdecznie..Moje A 3 jest już na polskich blachach..Przed sprowadzeniem sprawdziłem auto na  autoDNA lecz tam za wiele się nie dowiedziałem..

Nie wiem czy nie ma wpisów czy...................

Proszę dobrą duszyczkę o pomóc...czy są jakieś wpisy o history pojazdu...WAUZZZ8V5DA032294

Dziekuje  

Edytowane przez dziadol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam Dobry Człowieku , zerkną byś może na mój vin   ile jest prawdy w mojej książce .Auto kupiłem przedwczoraj.pozdrawiam

WAUZZZ8R2AA078910

Edytowane przez Nowak Grzegorz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie