Skocz do zawartości

Sterowanie komputerem.


Yastel

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

pytanie takie, ...w jaki sposób sterować (programować) komputerem w 1.8T 2002 , gdy na manetkach przy kierownicy nie ma żadnych przycisków? Istrukcja podaje , że w są, a fizycznie ich brak :mellow: Inny model auta?. Inna wersja? Jedyne dostępne przyciski to te przy zegarach (3 po lewej i 3 po prawej) . Dzięki za ewentualne odpowiedzi.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Dzięki za odpowiedź. Jeszcze taka mała prośba. Sformułowanie "dblokować takie cudo" niestety nie wiele mi mówi. :huh:

Czy byłbyś w stanie wrzucić mi link do tego posta (przeszukałem, nie znalazłem)

Z góry dziękuję

Yastel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tak, może kilka słów o sobie :)

Jestem całkowitym laikiem jeżeli chodzi o motoryzację. Kiedyś, gdy miałem siedem lat, rozbierałem z ojcem 126p hehe i tyle by tego było. Potem, tylko lałem paliwo, oleje itp. Kompletnie zero doświadczeń technicznych Panowie. Może teraz, przy tym audi bedzie inaczej.

Podsumowując :

Jeżu, >> nawet nie wiem co kupić !!! Nie wiem też, ile taka zabawa by mnie kosztowała. Nic kurde nie wiem :)

Moderator >> nie wiem co to jest BT? Morze, bywam. Mam rodzinę w Słupsku.

Tyle na teraz

Pozdrawiam Was serdecznie. Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tak, może kilka słów o sobie :)

Jestem całkowitym laikiem jeżeli chodzi o motoryzację. Kiedyś, gdy miałem siedem lat, rozbierałem z ojcem 126p hehe i tyle by tego było. Potem, tylko lałem paliwo, oleje itp. Kompletnie zero doświadczeń technicznych Panowie. Może teraz, przy tym audi bedzie inaczej.

Podsumowując :

Jeżu, >> nawet nie wiem co kupić !!! Nie wiem też, ile taka zabawa by mnie kosztowała. Nic kurde nie wiem :)

Moderator >> nie wiem co to jest BT? Morze, bywam. Mam rodzinę w Słupsku.

Tyle na teraz

Pozdrawiam Was serdecznie. Dzieki

A ja sie tak napracowałem..... :cigar:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem Jeżu, serio dobrze to jest opracowane. Pogratulować.

Jednak mimo wszystko, gdy widzę to po raz pierwszy to sam wiesz. Poza tym mnogość terminologi zupełnie mi obcej.

Jeszcze jedna sprawa, ta kwestia podpinania laptopa do auta (rany: ja o tym wiem dopiero od tygodnia!!!!). Jeszcze tego nie robilem :huh: Na razie żyję takimi kwestiami jak dobrać felgi, jakies tam przejściówki centrujące itp. To do audi pasuje, a to znowu nie. Kurcze.

Myślę, że jak pzyjdzie wiosna bedę Cię "łapał" w tej sprawie. Tyle na teraz.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ELo

BT - Bluetooth.

Ze Słupska to tylko stówka do mnie.

Pzdr

Myślisz w tym miejscu o podpięciu laptopa za pomocą BT? Bez kabla? Czy znów czegoś nie łapię :smiley_shock:

Pzdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz w tym miejscu o podpięciu laptopa za pomocą BT? Bez kabla? Czy znów czegoś nie łapię :smiley_shock:

Pzdrawiam

ELo

Hmm, znów czegoś nie łapiesz ;)

BT - to moduł bluetooth, który pozwala na połączenie twojego telefonu z radiem w samochodzie ( w moim przypadku RNS-E ) i korzystanie z zestawu głośnomówiącego, uwierz mi pozwala zaoszczędzić parę stówek na manadatach, za słuchawkę przy uchu.

Serwisy sobie życzą ok 1000 PLN, montaż we własnym zakresie kosztował mnie 350 PLN + moja praca ( bezcenna )

Aha lapka bez kabla nie skomunikujesz z autem.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko @ Jeżu. Bedę Cię łapał. Dzięki za pomoc :D

Adamas@ wiem kurcze. Ignorant ze mnie, cóż ale teraz już wiem. Dzięki Wam Panowie. :D Z kazdym dniem ciut więcej na temat audi.

A BT racja, przydało by się. Najpierw jednak muszę coś zrobić z radiem, jest orygianał, ale to kasetowy. Nie mam już od kilku lat ani jednej kasety :huh: .

No i własnie, co radzicie? Kupić CD oryginał audi (uzywany) czy raczej coś innego. Myślę w tym miejscu o dopasowaniu wizualnym równiez. Inny sprzęt może się "gryźć" z konsolą klimy.

Jeszcze jedno pytanie Panowie. Jezeli zaczynamy mówić już nieco na inny temat, to jak to jest zwyczajowo na tym forum? Powinienem załozyć nowy temat? (oczywiście po przejżeniu czy podobny juz nie występuje)

Pytam poniewaz "kroją" mi się nowe sprawy. I tak przykładowo: wspomniany sprzęt audio, przyciemnianie szyb, nowe felgi (malowanie), podpięcie tego kabla do lapka + obsługa VAGa itp.

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Wciąz na poczatku przygody z Audi: :D

Yastel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie