Skocz do zawartości

Ksenon Do audi, jaki kupić? Problem spalonej żarówki?


edison22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.Chciałbym w swojej asce załozyc ksenon gdyz nie mam orginalnego.Ogolnie przez zarowki nic nie widze na drodze,probowałem juz wiekszosci zarowek i nic nie daje takiego efektu zebym był zadowolony z widocznosci na drodze.Tak jak juz wspomniałem chciałbym załozyc ksenon,nie koniecznie z jakiegos dziadostwa.Moze ktos z was zakładał w swoim autku?Macie jakies propozycje jaki kupic zeby był zywotny?druga sprawa jest taka ze pare osob mi mowiło ze jezeli załoze ksenon bedzie mi pokazywac ze mam spalona zarowke.Czy to prawda?jezeli bedzie wyswietlac mozna oszukac jakos komputer zeby sie nie pokazywało?prosze o porade.pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz założyć ksenon, czy marne HID-y? Jakie masz lampy soczewki czy odbłyśniki?

Może wystarczy wyregulować poziom świecenia albo po prostu do okulisty się wybrać skoro masz problemy z widzeniem po zmroku. Na rynku jest wiele dostępnych żarówek, które świecą wybornie. Mogę polecić OSRAM Nightbreaker. Pamiętaj, ze nie jestes jedynym użytkownikiem drogi. Efekt, który będzie ciebie zadowalał może jadącego z naprzeciwka oślepić i wpakować do rowu lub na drzewo, w najgorszym wypadku wyrżnie w ciebie bo stwierdzi, że nie zyje i widzi światełko w tunelu.

Tak będzie wywalać błąd spalonej żarówki po założeniu palników wyładowczych.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli założysz hidy i użyjesz analogowych przetwornic będzię potrzebował tkz Warning Canceler (likwidator błędu). i po problemie. W przypadku przetwornic cyfrowych takie problemu nie będzie. Jednak podstawoweowe pytanie zadał adamas.... Jesli nie masz soczewki to zapomnij o Hidach. Będzie świecić oślepiająć innych.... Zdobrych żarówek "imitujacych" ksenon kup sobie Narva range power white h7

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam soczewki,a probowałem juz wielu zarowek i nie daje nic efektu takiego jak ksennon.Kolega ma ksenon załozony tez w takim samym audi i idealnie mu droge oswietla, wiec nie wiem w tym momecie co zrobic zeby było najlepiej:) on kupił hidy i wymienił juz 2 razy przetwornice,wiec nie wiem czy sens jest zakładac i kupowac co troche przetwornice,dlatego chciałem sie doinformowac:) dzieki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm a reflektory masz w porządku? soczewki czyste, klosz nie jest zmatowiały?

Ja mam u siebie oryginalny biksenon 4000K i szczerze powiem, że H7 +30% świecą o wiele lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie