Opublikowano 16 Listopada 201312 l comment_12523 Hejka:) mieszkam w angli i właśnie kupiłem audi a4 b7 1.9 tdi czy mógłby mi ktoś pomóc potrzebna instrukcja z góry dzięki Zgłoś
Opublikowano 17 Listopada 201312 l comment_12529 WitamJestem posiadaczem A3 Sportback S-line 2.0 TDI i jest fajnie wcześniej było A4 1.8 150 KM Zgłoś
Opublikowano 17 Listopada 201312 l comment_12530 Siemanko Jestem Andrzej Audicami jeżdżę od małego ale swoje prywatne audi mam od ponad tygodnia jest to a4b5 1995 1.8 Mam z nim kilka problemów i liczę na waszą pomoc Pozdrawiam guys! Edytowane 17 Listopada 201312 l przez mc.anzelm Zgłoś
Opublikowano 18 Listopada 201312 l comment_12535 Witam. Stałem się szczęśliwym posiadaczem Audi A6 i zawitałem na tym forum Zgłoś
Opublikowano 18 Listopada 201312 l comment_12536 CzescJestem Tomek, kupiłem kilka dni temu A4 z 2008 roku.pozdrawiam wszystkich Zgłoś
Opublikowano 18 Listopada 201312 l comment_12538 Witam wszystkich Mam na Imię MaricinOd niedawna jestem posiadaczem AudiWłaściwie od 3 miesięcy. Licze na wiele bardzo pomocnych porad , również i ja postaram się jakies grosze wiedzy od siebie dorzucić Zgłoś
Opublikowano 18 Listopada 201312 l comment_12543 Witam wszystkim jestem szczęśliwym posiadaczem Audi A4 B7 Zgłoś
Opublikowano 19 Listopada 201312 l comment_12544 Witam,Mam na imię Monika,Jeżdzę od ponad roku Audi A4, B7 2005 rok - dieselek.Samochód jest w oryginalnym S-line, czarna perełka:)Uwielbiam mój samochodzik i może nie typowo jak na kobietę ale lubię czytać sporo na ten temat:)Pozdrawiam wszystkim wielbicieli tej marki:) Zgłoś
Opublikowano 19 Listopada 201312 l comment_12545 Witam, nazywam się Krzysiek i jeżdżę od 2 miesięcy audi a4 b7 Avant z 2005r. Zgłoś
Opublikowano 19 Listopada 201312 l comment_12548 Cześć!Witam się z wszystkimi użytkownikami tego forum. Jestem nowym użytkownikiem a to za sprawą zakupu przed czterema dniami nowszego Audi niż miałem do tej pory. Po wersji audi 80 b3, potem b4 przyszła kolej na audi A4 B6 z 2002 roku. W związku z tym jak każdy jestem ciekawy wszystkiego co się z tym autem wiąże. Moje audi ma silnik diesla 1.9l 130KM w nadwoziu avant. Nie mam żadnych problemów. Przyjechałem na kołach z Niemiec i zrobiłem 1600 km. W tej chwili zamuje mi czas zarejestrowanie i opłacenie samochodu a to trochę trwa. Poza tym muszę zamienić swoje stare felgi 15" stalowe z 4 otworami na 15" z 5 otworami na śruby by móc założyć koła zimowe. Teraz mam alumy 17" z letnimi oponami jeszcze w bardzo dobrym stanie. W przyszłości mam zamiar zamienić je na standartowe 15" aluminiowe. Tak jak piszę jest to moje trzecie audi i na razie jestem zawsze zadowolony z każdego z tych samochodów Zgłoś
Opublikowano 20 Listopada 201312 l comment_12549 Radek AUDI A4, B7, silnik jedyne 2.7 TDI witamwszystkich forumowiczów. Zgłoś
Opublikowano 20 Listopada 201312 l comment_12550 Witam z Krakowa Nazywam sie Kamil i jezdze audi a4 b7 Avant z 2004. Pozdrawiam Zgłoś
Opublikowano 21 Listopada 201312 l comment_12552 Witam nazywam sie Tomek jeżdze audi A6 2001 rok kombi. obecnie przebywam poza granica i ciesze sie ze moge dołaczyc do grona użytkownikow Zgłoś
Opublikowano 21 Listopada 201312 l comment_12554 Witam wszystkich,od tygodnia mam swoje pierwsze w życiu auto: Audi A4 B6 Avant z 2003. Zgłoś
Opublikowano 21 Listopada 201312 l comment_12555 Witam !Mam na imię Michałjestem szczęśliwym posiadaczem Audi a3 8P 2.0 TDI Zgłoś
Opublikowano 21 Listopada 201312 l comment_12562 WItam Jestem użytkownikiem Audi A6 Avant 2000 r, 2.8, 193 KM Od 5 dni Zgłoś
Opublikowano 22 Listopada 201312 l comment_12565 Witam, Jestem Sebatian, posiadam Audi a4 b6 z 2001 roku w silniku diesla pozdrawiam:) Zgłoś
Opublikowano 22 Listopada 201312 l comment_12566 Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości Forum AudiTIMES.PL...Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi! Witam wszystkichPosiadam od niedawna Audi A3 130 KMPozdrawiam Zgłoś
Opublikowano 22 Listopada 201312 l comment_12567 Cześć jestem Adrian.Jeżdżę Audi A4 1.9 TdiPozdrawiam Edytowane 22 Listopada 201312 l przez AdrianOjciec Zgłoś
Opublikowano 22 Listopada 201312 l comment_12569 Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości Forum AudiTIMES.PL...Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi! Cześć jestem Magda, od dziś szczęśliwa właścicielka Audi A3 Sportback z 2010 roku - 1,6 diesel. jako ze autko sprowadzane, potrzebuje instrukcji po polsku - i chyba właśnie na tym forum jest dostępna:D Pozdrawiam! Zgłoś
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.