Opublikowano 27 Maja 20233 l comment_27309 Witam mam na imie Marek. Pochodze z Zachodniopomorskiego i jeżdżę Audi q5. Pozdrawiam Zgłoś
Opublikowano 27 Maja 20233 l comment_27310 Witam mam na imię Paweł, mieszkam we Francji. Jestem w trakcie szukania audi q7 3.0tdi. Pozdrawiam!!! Zgłoś
Opublikowano 29 Maja 20233 l comment_27311 Mietek jestem zainteresowany kupnem Audi szukam tutaj informacji użytkowników pozdrawiam Zgłoś
Opublikowano 29 Maja 20233 l comment_27312 Witam, W najbliższym czasie nabędę AudiQ3 dlatego dołączam już dziś do grupy. Pozdrawiam Zgłoś
Opublikowano 30 Maja 20233 l comment_27315 Witam mam na imie Artur od trzech lat jeżdżę audi A6C8 oraz tydzień temu zakupiłem żonie Audi A3 Pozdrawiam wszystkich Edytowane 1 Czerwca 20233 l przez Artur99996 Zgłoś
Opublikowano 30 Maja 20233 l comment_27317 W dniu 9.04.2009 o 10:17, Klub Audi PL napisał(a): Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości forum Klub Audi PL... Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi! Witam! Jeżdżę Audi A6 C6 kombi 2.0 tdi od 2013 roku. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów. Zgłoś
Opublikowano 1 Czerwca 20233 l comment_27322 Witam jestem Paweł od roku żona jeździ audi A2 1,4 TDI BHC. mam nadzieje że na forum znajdę wiele pomocnych kolegów :) pzdr Zgłoś
Opublikowano 1 Czerwca 20233 l comment_27323 Witam. Zapalony miłośnik Passata TDI ood dziś został władcą pierścieni. Audi A6 6 2.0TFSI. Witam wszystkich i pozdrawiam. Edytowane 1 Czerwca 20233 l przez Biały77 Dopis Zgłoś
Opublikowano 2 Czerwca 20233 l comment_27327 Cześć, Jestem Rafał. Jestem z Białegostoku, mam Audi 80 b4 i Audi A4 B7. Zgłoś
Opublikowano 2 Czerwca 20233 l comment_27329 Witam jestem tu nowy i pozdrawiam wszystkich na forum Mam na imię Tomek i od roku jeżdżę Audi a4 b9 Avant Zgłoś
Opublikowano 3 Czerwca 20233 l comment_27331 Siemanko. Jestem Marcin jestemz Gorzowa Wlkp, od dwoch tygodni posiadam audi a7. Pozdrawiam Zgłoś
Opublikowano 3 Czerwca 20233 l comment_27333 W dniu 9.04.2009 o 10:17, Klub Audi PL napisał(a): Witam...Pozdrowionka dla Wszystkich Posiadaczy 4pierścieni...Szerokości Zgłoś
Opublikowano 3 Czerwca 20233 l comment_27334 Hej tu Sławek, witam wszystkich. Jeżdżę Audi A4B8 2.0 TDI S-Line i Audi A6C7 2.0 TDI S-Line. Mieszkałem kiedyś w Polsce, później Francja, Holandia, Anglia teraz Niemcy. Lubię dobre filmy, muzykę, stare winyle i Audii. Też zamki, twierdze, jakieś bunkry, podziemia, stare fortyfikacje, pola bitew i ogólnie historię. I bardzo mi się podoba Francja. Zgłoś
Opublikowano 3 Czerwca 20233 l comment_27337 W dniu 9.04.2009 o 10:17, Klub Audi PL napisał(a): Hej! Irek z Mazur. Mam audi Q5. Witam wszystkich! Zgłoś
Opublikowano 5 Czerwca 20233 l comment_27343 Witam Mam na imię Robert. Chcę kupić A6 C8. Pozdrawiam Zgłoś
Opublikowano 6 Czerwca 20233 l comment_27345 Witam wszystkich kierowców Audi Mam nadzieje ze wspólnie uda nam sie rozgryzc nie jeden problem;) Zgłoś
Opublikowano 6 Czerwca 20233 l comment_27346 hejka z tej strony Piotrek woj Świetokrzyskie obecnie jeżdze Audi A7 Zgłoś
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.