Opublikowano 15 Maja 201115 l comment_5039 Witam, mam na imię Arek i jestem posiadaczem Audi A4 z 2000 r. 1.8 lpg Zgłoś
Opublikowano 15 Maja 201115 l comment_5040 Witam, mam na imię Piotr i jestem posiadaczem Audi A4 z 2001 roku. Zgłoś
Opublikowano 15 Maja 201115 l comment_5041 Witam Wszystkich Edytowane 15 Maja 201115 l przez nafta Zgłoś
Opublikowano 15 Maja 201115 l comment_5043 Witam,Wczoraj nabyłem Audi A4 B7 2005rChciałbym się czegoś dowiedzieć o tym aucie, dlatego właśnie wybrałem to forum...Pozdro... Zgłoś
Opublikowano 15 Maja 201115 l comment_5044 witam mam na imie Mariusz od niedawna jestem posiadaczem audi a6 1.8t avant z 1998 roku Zgłoś
Opublikowano 15 Maja 201115 l comment_5046 Witam nazywam się Kamil, mieszkam w nieczech od 4 lat i od tygodnia jestem posiadaczem audi a4 b7 avant 1.9tdi:P Zgłoś
Opublikowano 16 Maja 201115 l comment_5047 witam .mam na imię zbyszek.posiadam audi a4 2.0 tdi 2006r.mieszkam w częstochowie.pozdrawiam wszystkich. Zgłoś
Opublikowano 16 Maja 201115 l comment_5049 WitajcieZwą mnie RafałZa kilka dni dostane swoje pierwsze Audi (A4 B7 1,9)Zamierzam ciut wykorzystać Waszą wiedzę a z czasem może sam będę mógł w czymś pomóc.Pozdrawiam Zgłoś
Opublikowano 16 Maja 201115 l comment_5050 Witam Wszystkich, Jestem przyszłym posiadaczem A4 i chciałbym zapoznać się z opiniami innych kierowców na temat tego modelu.Poszukuję A4 2,0 z 2006r. automat!Tak czy inaczej witam wszystkich gorąco. Zgłoś
Opublikowano 16 Maja 201115 l comment_5053 WItam Mam na imię Patryk stałem się nowym posiadaczem pięknej czarnej Audi A4 B6 rok 2001 1.9 TDI 131 km pozdrawiam Zgłoś
Opublikowano 16 Maja 201115 l comment_5055 cze mam na imię Grzesiek posiadam od wczoraj audi a4 sedan 2.0 benzyna 130 km mam nadzieje ze mnie nigdy nie zawiedzie Zgłoś
Opublikowano 16 Maja 201115 l comment_5056 witam wszystkich,aktualnie posiadam a4b6 1.9tdi avant Zgłoś
Opublikowano 16 Maja 201115 l comment_5058 Witam, nazywam się Rafał i niedawno kupiłem pierwsze Audi.Audi A6 2.4 V6 Quatro Avant Zgłoś
Opublikowano 17 Maja 201115 l comment_5063 Witam nazywam sie Marcin od 2 miesiecy posiadam Audi A4 b7 2.5 TDI Zgłoś
Opublikowano 17 Maja 201115 l comment_5076 Siema mam nadzieje z eznajde tu ciekawe informacje na temat mojego Audi a3 2.0 tdi sport>Pozdro Zgłoś
Opublikowano 18 Maja 201115 l comment_5079 Witam SerdecznieMoja przygoda z Audi zaczela sie doslownie tydzien temu ale mam nadzieje, ze potrwa dlugie lata.Moje autko to Audi A4 2001 r 130 kucy benzynka.Mieszkam i pracuje w Norwegii (Stavanger)Mam nadzieje ze z wasza pomoca znajde odpowiedzi na pytania ktore narodza sie wraz z czasem uzytkowania Furki.Pozdrawiam Zgłoś
Opublikowano 18 Maja 201115 l comment_5080 Witam,Audi kocham od... chyba od zawsze. Od 2008 roku jestem szczęśliwym posiadaczem mojego pierwszego Audi - A6 C5 Avant 1998 2,5 TDi quattro (jest to w zasadzie moje pierwsze auto ).PozdrawiamMaciej Zgłoś
Opublikowano 18 Maja 201115 l comment_5082 Witam!Po coupe 80 i 90 wreszcie świeżo nabyte Quattro.Mam nadzieje na wsparcie Forumowiczów w kwestiach mechaniki i elektryki/oniki/.Pozdrawiam! Zgłoś
Opublikowano 18 Maja 201115 l comment_5087 Witam wszystkich seredecznie, nazywam sie Bartek, jestem posiadaczem Audi A4, rok 2005, 140 KM Zgłoś
Opublikowano 18 Maja 201115 l comment_5089 WitamRobert z Czewy jeżdżę A6 C5 po swappie było 2,5 TDI teraz jest inaczej:) ale mocy jeszcze nie znam:DJutro instaluje zasilanie bo mój nowy sterownik nie obsługuje pompy spiętrzajacej w zbiornikuPozdrawiam Zgłoś
Opublikowano 18 Maja 201115 l comment_5090 Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości Forum AudiTIMES.PL... Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi! witam własnie kupiłem audi A6 z 2007 r Pozdrawiam Zgłoś
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.