Skocz do zawartości

Tutaj witamy się, przedstawiamy po raz pierwszy...


Klub Audi PL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od wczoraj jestem posiadaczką Audi Quattro 2,4 (165KM) z 1999 roku w kombiaczku .Jest mój pierwszy audik jesteśmy z Łodzi i razem na wzajem się poznajemy .

Pozdrawiam wszystkich życząc przyjemności z jazdy naszymi maszynami.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości Forum AudiTIMES.PL...

Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich już za kilka dni stanę się szczęśliwym (mam nadzieję) posiadaczem mojego wymarzonego Audi A4 Avant S-line '04.

Poszukuję wszelakich użytecznych informacji dot. ww. samochodu.

Pozdrawiam Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.Również nie mam jeszcze Audi ale wszystko przede mną. Miałem już kilka autek, kilka problemów rozwiązałem, więc może się przydam. Lubię "mechanikować" i baaaardzo lubię samochody ;)

Pozdrawiam: Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników !

Mam na imię Michał i mam 16 lat. Na wstępie proszę nie pisać " nic nie masz pojęcia na temat aut " lub " to nie podstawówka ". Proszę bardzo was oto : )

Swojego Audi nie posiadam, ze względu na wiek. Natomiast każdy z mojej rodziny jeździ autem tej marki i czuję się zobowiązany być fanem ten marki. Ale zobowiązanie nie trzyma mnie na siłę, ponieważ od czasów kiedy byłem mały zawsze kochałem samochody. Trochę przeżył z nimi przygód jak na swój młody wiek. Chyba nawet więcej niż nie jeden kierowca z kilkuletnim stażem. Na temat aut mogę rozmawiać godzinami a szczególnie na temat tej marki. Może teraz opowiem coś o autach w rodzinie. Mój ojciec jeździ Audi A8 D4 z 2011 rocznika. Auto zostało zrobione dla jednego z członków zarządu Audi. Jeśli ktoś już teraz mi nie wierzy, to proszę o oderwanie wzroku od mojego postu. Wnętrze jest obszytę w brązowej skórze a cała reszta wykończenia jest z białej alcantary. Aut z takimi wnętrzami postało tylko 9 sztuk. Z czego 4 jest używane przez normalnych kupców Audi. W środku gdzię się tylko spojrzy jest znaczek " Audi Exlusive ". W środku są ekrany i takie tam pierdoły ( później przedstawię wam to auto ). Moja mama jeździ Q7 po liftingu. Brat, który mieszka w USA ma S5. A wujek który również mieszka w USA ale ma również dom w PL do swoich aut dołączył R8 4,2. W garażu stoi również zadbana A4 z 2002r. z przebiegiem 410tyś. km. z pakietem S-Line. Ja będę chciał po zrobieniu prawka również jeździć Audi. Marzy mi się Audi Quattro oraz R8 5,2 Spyder. To tyle. Postaram sie przedstawić auta w odpowiednim dla tego dziale.

Mam nadzieję, że będę zadowolony w tym gronie fanatyków tej marki.

Pozdrawiam ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Audiholików :)Przeglądając internet znalazłam Wasze forum, pomyślałam - to chyba dla mnie. Od kliku lat zakochana w czterech przeplatających się ze sobą pierścieniach...z wzajemnością ;)

Pozdrawiam

Ada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

nazywam się michał

własnie stałem się szczęśliwym posiadaczem audi a4 avant 2006 s-line

poprzednio posiadałem audi a3- mam nadzieję że będę z nowego samochodu równie zadowolony jak z poprzedniego

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie