Skocz do zawartości

Tutaj witamy się, przedstawiamy po raz pierwszy...


Klub Audi PL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam bardzo serdecznie wszystkich posiadaczy AUDIczek!Mam na imię Karol i pochodzę z Kołobrzegu.Od kilkunastu lat jestem posiadaczem Audi80B4-super się spisuje,teraz obecnie kupiłem Audi A4B7 i mam nadzieję,że będę z niej tak samo zadowolony;)Pozdrowionka dla wszystkich szczęściarzy posiadających Audiczki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości Forum AudiTIMES.PL...

Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi!

Jestem Paweł i posiadam Audi A3 Sportback z 2007. Jak narazie pierwsze Audi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości Forum AudiTIMES.PL...

Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!!!

Jestem Zbyszek, od 4 dni jestem posiadaczem Audi A4 Avant B7 1.9 tdi 115 km z 2007 roku.

Nie jest to pierwszy samochód, ale brak mi z tą marką doświadczeń. Poprzednie samochody : Toyota Corolla,Nissan Sunny,Toyota Carina ,Mercedes A170 CDI. VW passat 1,9 TDI.

Mam nadzieję, że dowiem się wielu ciekawych szczegółów o zaletach i problemach Audi z tego Forum a swoje spostrzeżenia z eksploatacji przekażę

Pozdrawiam wszystkich posiadaczy Audi!!! :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Mam na imię Darek, mam pięćdziesiąt lat i mieszkam w Sudetach.

Dwa tygodnie temu stałem się szczęśliwym posiadaczem Audi A4 1,9 DTI B7 z 2006 roku.

Jest to mój drugi - po 20 latach przerwy - samochód.

Przejechałem nim dopiero 300 kilometrów, ale już dał mi dużo wspaniałych emocji.

Uwielbiam prowadzić samochody, lecz kompletnie się na nich nie znam.

Mam nadzieję, że fakt posiadania takiego autka wymusi na mnie szukanie wiadomości na jego temat i przybliży do takiego stanu wiedzy, który jest niezbędny do właściwej jego eksploatacji.

Pozdrawiam,

Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!!!

Jestem Zbyszek, od 4 dni jestem posiadaczem Audi A4 Avant B7 1.9 tdi 115 km z 2007 roku.

Nie jest to pierwszy samochód, ale brak mi z tą marką doświadczeń. Poprzednie samochody : Toyota Corolla,Nissan Sunny,Toyota Carina ,Mercedes A170 CDI. VW passat 1,9 TDI.

Mam nadzieję, że dowiem się wielu ciekawych szczegółów o zaletach i problemach Audi z tego Forum a swoje spostrzeżenia z eksploatacji przekażę

Pozdrawiam wszystkich posiadaczy Audi!!! :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie