Skocz do zawartości

Tutaj witamy się, przedstawiamy po raz pierwszy...


Klub Audi PL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Od jutra będę posiadaczem A3 z silnikiem 1.8 + turbinka.

To własnie dlatego się tu znalazłem i próbuję wyczytać wszystkie mądrości jakie można znaleźć na temat tego jeździdełka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników.

Jestem zupełnie nowym "stazystą" szacownego Forum.Audi jest moją marką od kilku dni. A4 avant 2005/2006 B7 1,9 tdi 116 KM. Ot takie fajne autko.Jeździ się tym fajni więc chciałbym trochę "polatać" wśród wiadomości .Pozdrawiam JD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam miłośników tych ładnych samochodzikow :hangloose: !!! Wlaśnie jestem nowym właścicielem A6T C5 150 kucyków 2001 rok petrol.Obecnie mieszkam w IRLANDII i czytam wszystko co jest dostępne na temat tych aut.Do tej pory jeżdziłem renówką espace 2.2 td ale już mi obrzydła a o a6 myślałem już od dawna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości Forum AudiTIMES.PL...

Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi!

Witam Wszystkich.Mam na imię Grzegorz mieszkam w Lublinie i od miesiąca jestem posiadaczem AUDI A4 2005R.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nazywam się Michał i od miesiąca jestem szczęśliwym posiadaczem Audi A6 C5 2.4 z 97r w sedanie :) Mam nadzieję, że znajdę na tym forum odpowiedzi na intrygi związane z moją czarnulą, a i sam chętnie pomogę jeśli będę mógł. Pozdro 600 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ

Witam i pozdrawiam wszystkich forumowiczów. Moja przygoda z Audi zaczęła się w 1997r i była to 2 letnia B4 1,8 benz. Która nacieszyłem się tylko 2 miesiące ją buchnęli. Po odzyskaniu kasy kupiłem B2. Później było dużo autek różnych marek no i 2 miechy temu wróciłem do A4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

nazywam się Radek a od wczoraj jestem właścicielem Audi A4 B6 1.9 TDI 131KM, z 6-biegową manualną skrzynią z 2004 roku. Mam nadzieję na dłuuugą eksploatację :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów.

Od wczoraj jestem, mam nadzieje, że szczęśliwym posiadaczem Audi A4 B6. Myślę, że to forum będzie dużą bazą wiedzy za którą z góry dziękuję.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości Forum AudiTIMES.PL...

Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

W tym tygodniu staniemy się z żoną będziemy nowymi użytkownikami Audi A4 Avant b7 z 2007 roku.

Na pewno będziemy korzystać z Waszych rad i podpowiedzi - dlatego też zostałem użytkownikiem nowym :-)

Pozdrawiam Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, mam na imię Joaśka i jestem w woj. zachodniopomorskiego. Od tygodnia cieszę się jazdą Audi A4 B6 Avant. Mam nadzieje,że dzięki Wam dowiem się wielu ciekawych i pomocnych rzeczy. Pozdrawiam bardzo serdecznie ! ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie