Skocz do zawartości

Tutaj witamy się, przedstawiamy po raz pierwszy...


Klub Audi PL

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim forumowiczom!

Mam na imię Dawid, w ciągu roku pokonuję nie całe 10 tys. km, dlatego nie przesiadam się z mojego Audi A4 B5 w automacie który skradł moje serce. Założyłem konto ponieważ pojawił się problem ze zmianą biegów, zabieram się za pisanie tematu.

Wszystkiego dobrego w tych pojebanych czasach!

Dawid.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Nigdy nie byłem na żadnym forum ani w klubie.

Własciwie to się trochę gubię, bo kupiłem zrebrną S8 D2 z 1998 roku i zupełnie nie wiem jak do niej podejść.

Jest dziwna i niedostępna. Księżniczka ma 23 lata, więc to młoda pannica. Na razie strzela fochy.

Ja sam mam 35 lat i jestem opiekunem w UK. Interesuję się technologią, programowaniem oraz gamedevem(to ostatnie miało mądrze brzmiec, a tak naprawdę chodzi o gry na PC).

Pozdrawiam wszystkich. img-20220321-120527-jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.04.2009 o 10:17, Klub Audi PL napisał:


Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości forum Klub Audi PL...

Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi!

 

Witam Serdecznie 

Mam na imię Tomasz i mieszkam w Chrzanowie 

Obecnie Audi A6 C5 Avant 3.0 V6 Quattro 

Wcześniej Audi 80 2.8 V6 Quattro 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.04.2009 o 10:17, Klub Audi PL napisał:


Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości forum Klub Audi PL...

Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi!

 

Witam, mam na imię Krzychu, mieszkam w zachodniopomorskim. Kiedyś posiadacz A4 1.9 tdi, dziś Q3 2.0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie,

jestem kompletnym laikiem w temacie felg aluminiowych.  znalazłem felgi do swojej audi a4 b9, teoretycznie nowe i oryginalne ktoś mógłby z Was tą teorię potwierdzić zaraz podeślę linka z pod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie