Skocz do zawartości

Tutaj witamy się, przedstawiamy po raz pierwszy...


Klub Audi PL

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 9.04.2009 o 10:17, Klub Audi PL napisał:


Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości forum Klub Audi PL...

Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi!

 

Dzień dobry.  Jestem Piotrek. Pochodzę z Gorzowa. Właściciel Audi A4 b8 3.0 tdi quattro. 2012r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,witam wszystkich.

Jestem Paweł- od niedawna użytkownik Audi A4 B8 2008 2.0 TDI 143 KM.

Po 35 latach jeżdżenia różnościami czas na pierwsze Audi... .:)

Ale mam już na oku kolejne w benzynie 160 KM z tego samego roku.Do ściągnięcia ale za dużo o nim nie wiem .Mam VIN i stąd moja obecność na forum( posiłkuję się Waszymi opiniami). Może ktoś pomoże?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać ;) , wołają na mnie Balon ,całe życie poruszałem się VW T3'ami , aż trafił się miesiąc temu taki mały stary piżdzik A3 ;) , fajne to ;) , ale kompletnie nie znam takich aut, tym bardziej benzyny ;p, więc pewnie trochę czasu tu spędzę ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzień dobry, cześć!

Z tej strony Marek, na codzień rejon Polkowic (Dolnośląskie)

Od roku jezdze Q7 4l 3.0 diesel automat, wcześniej dwa razy A4 B8 (sedan+kombi).

Pozdrawiam wszystkich serdecznie!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Audi od zawsze zamieszkiwała w moim garażu, i tak od 80b3, b4, a6c5, a2 i teraz a3 8v. Najbardziej uwielbianą a2 skasował mi właśnie młody kierowca(miesiąc jak odebrał prawko) który przywalił mi w bok z lewej strony na skrzyżowaniu równorzędnym. Koszty naprawy przewyższały jej wartość i tak w następstwie wskoczyłem do a3. Jednak nowa niunia tak spodobała się żonie, że to ona przejęła jej stery. Mam nadzieję, że a3 dostarczy jej tyle frajdy jak a2 dostarczała mi przez 5 lat. 
Pozdro 4all z Norwegii✌

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam właśnie stałem się włascicielem , AUDI Q3 z 2012r. Za pomocą forum chciałbym się dowiedzieć czegoś o tym aucie , mile widziana byłaby instrukcja obsługi po polsku. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.04.2009 o 10:17, Klub Audi PL napisał:


Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości forum Klub Audi PL...

Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi!

 

Witajcie klubowiczki i klubowicze  mam na imię Darek jestem z Opolskiego, posiadam audi a6 c6 2.7 tdi quattro automat  z 2005 r.,audi od zawsze mnie fascynowały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie