Skocz do zawartości

Tutaj witamy się, przedstawiamy po raz pierwszy...


Klub Audi PL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Dziś stałem się posiadaczem pierwszego w mojej "karierze" Audi i z pomocą google trafiłem właśnie tutaj.

Jeśli chodzi o dane, to Warszawa, czerwone A4 Avant B7 1.9TDI. Na razie jestem bardzo zadowolony. Oby tak dalej.

pozdrawiam, Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości Forum AudiTIMES.PL...

Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi!

Witam nazywam sie Przemek,obecnie jeżdze Audi a4 B7 .Jest to bardzo fajne autko i mysle ze w przyszlosci tez bede jezdzil autami tej marki;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam w szanownym gronie audi maniaków...mam na imię zbyszek i od niedawna jeżdżę audi A4 1.9 tdi 115 s-line.

wcześniej cieszyłem się jazdą w mojej ukochanej niuni 80, która nigdy mnie nie zawiodła niestety musiałem się z nią rozstać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano, jestem Bolec lubie ogórki kiszone i Audi.

Mojom Audiczke mam od ponad roku i właśnie się zorientowałem że muszę wymienic rozrzand, masakra skąd ja wezmę tyle kasy ;p

Pozdrawiam wszystkich :)

p.s.: sorka za ortografię i gramatykę ale w szkole wolałem myśleć o Audi niż siem uczyć ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich...

Jestem dość świeżym posiadaczem audi a4 b6 z 2002r. Świeżym gdyż zakupiłem ją około pół roczku temu, mam na imię Artur i jestem z okolic Rzeszowa. Mam nadzieję że razem z kolegami forumowiczami będzie nam się pozytywnie współpracować i dzielić się wiedzą.

Pozdrawiam

Edytowane przez Artur_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości Forum AudiTIMES.PL...

Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie